викрадення та викупу страхування парадокс

Як правило, викрадають і політику викупу страхування для працівників та компаній, що працюють в країнах підвищеного ризику. Він може бути представлений в якості включення страховий пакет компанії або дається як незалежні політики викрадати і постачальник викуп страхування. Заковика в тому, що зазвичай застрахованої співробітника не повинні знати, що вони підпадають під політику, чи інакше, політика стає недійсною.

Ось улов:

Викрадачі зазвичай стверджують, що влада не повинні бути проінформовані. Як правило, вони повідомляють родині жертви. Тоді вони видають вимоги. Сім’ї, з іншого боку, повинні бути поміщені під дилемою інформування влади або надання вимоги викрадачів. Сім’я або компанія потерпілого може повідомити страхову компанію, але проблема в тому страхова компанія може відмовити, що жертва покривається страхуванням. У цьому випадку, життя потерпілого можуть бути поставлені під загрозу.

Рішення полягає в тому, щоб вибрати страховий поліс, який дозволяє розкривати своє існування під час страшних обставинах. Ідеальний страховий поліс викрадення є той, який вимагає від вас, щоб повідомити страхову компанію і влади про викрадення, але тільки тоді, коли це можливо і безпечно. Вибір правильного страхування в даному випадку дуже важливо. Перехід на сприятливе страхування в першу чергу звільняє вас від можливих серйозних наслідків.

Інший конфлікт:

Положення страхового може піти проти політики уряду США, яка, щоб не вести переговори з терористами. Американський уряд разом з урядом багатьох країн випустило рекомендації для туристів по країнах високого ризику. Викрасти страховий поліс може підняти франшизи для людей, що працюють в країнах підвищеного ризику. Припустимо, ваша компанія працює у високих країнових ризиків і ваш працівник викрав там, страхова компанія може обмежити охоплення або, що ще гірше, робить його недійсним.

Що робити, якщо співробітник вашої компанії щось робити з викраденням?
Страхова компанія може скасувати політику в тому разі, представником вашої компанії, як доведено замишляють викрадення. Змова з боку ваших співробітників повинні ускладнювати тут. Так як це можливо, але вкрай важливо, щоб політика окреслює те, що відбувається з освітленням, якщо докази потуранні виявлено.

Переваги

Якщо залишити осторонь ці недоліки, політика викрадення страхування можуть бути корисні в різних напрямках. Вона дає право страхувальникові відшкодування всіх витрат, понесених внаслідок викрадення. Він також дає право на управління кризою і компенсації шкоди. Корпорації, які тримають викрадення політики можуть отримувати компенсацію за витрати, понесені найму заміна викрадений співробітниками. Страхувальниками можуть також отримувати відшкодування грошей дається як нагорода інформаторів.

Як згадувалося раніше, викрадення та викупу страхування складно, тому що працівник не повинен знати, що він покритий нею. Забезпечення політики можуть бути неприємними під час важкої випадків. Тим не менше, ці умови є ціна, що отримують допомоги у випадку, якщо ви викрали. Ця форма страхування рекомендується для тих, хто працює в ризикованих областях. Проте, роботодавці повинні бути обережні при пошуку страховий продукт. Її положення повинні бути ретельно вивчені.