використовувати страхування вашого домовласника, щоб захистити ваші коштовності

Ювелірні вироби можуть бути дуже важливі інвестиції, або це може бути щось особливе, що було передано протягом багатьох років. Якою б не була причина, чому це у вашому розпорядженні, важливо, щоб захистити його, коли ви не носите. У той час як ви не носите його, є місце, в якому ви повинні тримати його, і що, як правило, в домашніх умовах, якщо ви не один, щоб ставити такі речі в сейфі в банку. Ніхто не очікує, щоб щось сталося, щоб ювелірні вироби в той час як це безпечно і звуку в домашніх умовах, але є певні речі, які можуть статися поза нашим контролем. Таких подій:

Грабують

пожежі

повінь

Якийсь вітру подій, таких як торнадо або урагану

Сподіваюся, жодна з цих речей ніколи не трапиться, але це сумний факт, що вони роблять, і дорогоцінні речі можуть бути втрачені і ювелірних виробів може бути одним з них. Ви дійсно можете покрити ваші ювелірні вироби за допомогою страхування вашого домовласника або орендаря, але є виверт, щоб вона

СТРАХУВАННЯ

Страховка домовласника звичайно охоплює структуру будинку і деякі особисті речі в ньому. Наприклад: Якщо у вашому будинку були загорітися, ви були б компенсувати вартість будинку і певний відсоток від вартості предметів в будинку. Коли це відбувається, ви повинні перерахувати багато елементів, як ви можете і чого коштує від кожного елемента. Тим не менш, деякі з більш високої вартості предметів, таких як ювелірні вироби і монети не можуть бути покриті.

Орендар страхування

Оскільки орендар не є власником структури, страхові компанії, як правило, направити свого представника в будинок, щоб оцінити цінність елементів в будинку. Орендар може бути також зобов’язані перераховувати ряд речей, які будуть включені з політикою. Як тільки це зроблено, політика може бути гарантовано захистити майно орендаря у разі вони позбавлені будинку або вміст знищено в результаті пожежі, повені або іншого трагічної події. Тим не менш, вони не будуть отримувати 100% від вартості, однак, згідно з оцінками вартості на момент страхового представника оглянув будинок.

Як ювелірні вироби бути захищені?

Існує насправді те, що багато хто називає “Поплавок”, який можна додати на свій страховий поліс для покриття таких предметів високого долара в якості прикраси. Багато разів ці елементи перевищують межі політики, але ці “статті плаваючі” можуть бути додані. Ці ставки можуть змінюватись провінційно і для конкретного елемента, який страхується. Іноді ці додаткові плаваючі може коштувати всього лише $ 30 в рік додатково, щоб забезпечити найбільш цінні речі у вашому домі. Сума грошових коштів, отриманих у випадку втрати, швидше за все, незалежно від поточної ціни покупки або оціночної вартості його. Ці плаваючі предмети найчастіше використовуються для таких предметів, як ювелірні вироби і навіть електроніки, так що це велика річ, щоб додали на політику, якщо оригінальний поліс не покриває його. Там зазвичай не віднімаються з ними, і іноді вони будуть охоплювати більш широкий діапазон, ніж інші просто губляться в межах будинку. Деякі плаваючі покриє ювелірних виробів, якщо він втрачений поза домом, так що, звичайно, щось дивитися.

Отже, як ви бачите, навіть якщо політика не призначене для освітлення конкретної приналежності, це не означає, що ви не можете мати його додав на свій страховий поліс будинку. Це робить для відмінний спосіб захистити ваші інвестиції і дати собі душевний спокій.