використання генетичної інформації в андеррайтингу по страхуванню життя

Страховики використовували широке визначення генетичної інформації в андеррайтингу по страхуванню життя. Заявки на поліси страхування життя часто намагаються отримати інформацію про сімейної історії, рівень холестерину, гіпертонія, ішемічна хвороба серця, рак, діабет і багато інші порушення, які можуть мати генетичну основу, яка передається у спадок, придбав, або обох. Багато кандидати повинні пройти кров та інші тести для станів або захворювань, таких як високий рівень холестерину, які можуть мати генетичний компонент. Право страховиків оцінювати і страхувати на основі інформації з цих тестів має важливе значення для класифікації ризиків.

У доповіді NIH-DOE Цільова група прокоментувала майбутнє генетичної революції, заявивши, “[] хвиля нової генетичної інформації йде. Інші роблять це ж пророцтво. Незважаючи на такій хвилі ще не були помічені, страховики відчути її наявність і турбує. страховиків життя вважають, що ця технологія повинна розглядатися в розумних і раціонально.

Промисловість не кинулася обнімати вузько, на основі ДНК, генетичні тести. Справді, страховики підходячи до них дуже обережно в їх звичайний підхід до технологічного прогресу. Як вже говорилося, вони зазвичай утримуються від вимоги проведення медичних тестів у андеррайтинг, поки випробування не показали, щоб бути надійною. Хоча ні страховики, як відомо, вимагає генетичні тести як частина процесу страхування, питання виникли через швидко розвиваються наукових досягнень, різні законодавчі проблеми і запити, такі як, що, проводяться дослідження, що лежать в основі цієї книги.

Коли заявники проходять такі випробування в клінічних умовах перед подачею заяви на страхування, вкрай важливо, щоб страховики мали доступ і право підписати на основі результатів випробувань, щоб уникнути несприятливого відбору. Якщо кількість ДНК-тестів, проведених в клінічних умовах збільшується, як і очікувалося, це буде ставати все більш важливим, так як результати цих тестів, швидше за все, впливати на час, природа, і суми покриття шукав.

Промисловості добре відомо, що споживачі є недоторканності приватного життя стосовно конфіденційності та захисту особистої інформації і підвищену заклопотаність з приводу медичної інформації, в тому числі генетичної інформації. Страховики вважають, що всі особистої медичної інформації повинні мати такий же високий рівень конфіденційності та безпеки захисту. Вони вважають, що кожен споживач хоче таку інформацію як конфіденційну і безпечним, незалежно від того, характеризується як генетичної інформації. Страховиків життя рішуче підтримуємо NAIC Інформація Страхування і захист конфіденційності Типового закону, NAIC конфіденційності моделі споживчого Фінансові та регулювання медичної інформації, і NAIC стандарти для захисту інформації про клієнтів Типове положення.

За самою своєю природою, страхування життя включає в себе особисті і довірчі відносини, і вкрай важливо для страхових компаній для підтримки довіри споживачів у цих відносинах.