використання винагород працівникам для залучення й утримання персоналу

У ці дні, коли хтось шукає роботу, це не тільки заробітна плата і сама роль яких вони піклуються. Потенційних співробітників все більше цікавляться інші переваги, такі як гнучкий графік, компанія пенсій та субсидовані приватної охорони здоров’я.

Якщо ви хочете залучити кращих кандидатів для вашої організації, ви хочете, щоб зробити його більш привабливим, ніж ваші конкуренти. Розглянемо, як можна використовувати винагороди працівникам, щоб залучити найталановитіших співробітників.

Дослідження показали, що працівники дійсно питання для персоналу та багато вважатимуть виборі однієї роботи на іншу через вигоди, які вона пропонує. У ході опитування, найбільш важливим з винагород працівникам значився здобувача як компанія пенсії, уважно стежив за приватну медичну страховку. Більше половини опитаних сказали, що вони були б більш імовірно, щоб прийняти роботу, яка запропонувала план приватної охорони здоров’я за той, який цього не зробив.

Інші важливі переваги співробітника були перераховані як:
• гнучкий графік роботи
• пов’язані з продуктивністю бонуси
• службовий автомобіль
• субсидовані членство в гімнастиці
• ваучери догляду за дітьми

Повідомляйте вашому співробітнику соціальний пакет

Багато компаній мають сильний соціальний пакет співробітника на місці, але співробітники не знають про це. Переконайтеся, що в даний час співробітників і потенційних співробітників усвідомлюєте, що ваша компанія може їм запропонувати. Включіть інформацію в довіднику, на вашому сайті і в інтерв’ю.

Переконайтеся, що співробітники розуміють соціальний пакет занадто зробити його легким для розуміння і прості. Ви могли б проводити свої сесії з персоналом, щоб викласти переваги ви надаєте. Співробітники не можуть оцінити те, що приватні плани охорони здоров’я міг би зробити для них і їх сімей, або вони не можуть повністю зрозуміти, як догляд за дітьми ваучери працювати, наприклад.

Гнучка упаковка

Для того, щоб залучати та утримувати кращих співробітників, ви повинні розглянути питання про надання гнучкий пакет переваг, які задовольняє потреби окремих співробітників. Наприклад, деякі співробітники можуть бути найбільш зацікавлені в субсидованих плани охорона здоров’я та безкоштовне членство тренажерний зал, в той час як інші знайшли б пенсійні компанії і автомобілів найбільш привабливим.

Пропонуючи вибір означатиме, ваша компанія має широкий обіг. Крім того, він не дозволить вам витрачати гроші на пропонуючи всі переваги для всіх співробітників.

Управління пакети винагород працівникам

Одна річ, яка ставить підприємства від пропонуючи гнучкі винагороди працівникам, такі як охорона здоров’я планів є те, що вони побоюються, що це буде головним болем для адміністрування. Це не повинно бути так само.

Ви можете керувати виплати співробітникам внутрішніх схем, через користь провайдерів або через співробітника компанії користь управління. Тим не менш, ви вирішили управляти своїм пенсійним схемою, досить імовірно, що переваги будуть безумовно переважують будь-які недоліки.

Більше переваг працівникам схем

А також залучення і утримання кращих співробітників, є ще більше переваг для вас роботодавець пропонує схему винагороди працівникам:

• Продуктивність: співробітники, які щасливі і відчувають свою цінність, ймовірно, будуть набагато більш продуктивним і вмотивованим.
• Здоров’я: Підприємства з медичним персоналом та іншими планами здоров’я і благополуччя ініціативи, ймовірно, мають менше персоналу хвороб і відсутності.
• Репутація: гнучкий соціальний пакет допоможе вам отримати гарну репутацію в якості справедливого роботодавця. Соціальна відповідальність є більш важливим для споживачів і багато воліли б купити від бізнесу з доброї практики в галузі зайнятості.

Виплати працівникам дають переваги як роботодавця, так і працівника. Вони можуть допомогти підприємствам залучити й утримати найбільш талановитих співробітників, а також поліпшити мотивацію і продуктивність.

Чому б не подивитися на винагороди працівникам, такі як охорона здоров’я та догляд за дітьми плани ваучери для вашого бізнесу?