використанням страхування Medicare доповненню, щоб повністю покрити Medicare прогалин

Програма Medicare надає медичне страхування близько 44 мільйонів американців, що робить її найбільшим спонсорованих урядом Америки охорони здоров’я програму, в якій споживачі можуть відбірковому зареєструватися. Тим не менше, навіть при тому, як він захищає від багатьох питання, що стосуються здоров’я, Medicare часто не покриває повну вартість медичної допомоги для учасників. Учасники, отже, потрібно бути в курсі того, що є і не є предметом їх особливої ​​план для того, щоб переконатися, що вони купують необхідні доповнення Medicare страхування або записатися на додаткові плани охоплення, якщо це необхідно.

Для того, щоб визначити, які учасники страхування Medicare доповненню, можливо, буде потрібно, вони перш за все повинні визначити, який тип план Medicare вони в даний час. Є два типи покриття плани для учасників: Medicare частини А і частини В.

прогалини у частині медичної допомоги

Частина відомий як план страхування лікарню, тому що він охоплює стаціонарну лікарню зборів, стаціонарне кваліфікованих медсестер об’єкта збори, збори додому здоров’я та хоспісів. Однак частина має значну кількість прогалин в охопленні, що ви не будуть відшкодовані.

– Лікарні франшизи для кожної унікальної хвороби. У 2009 році ця франшиза становить $ 1068.
– Співстрахування платежів для лікарні. Після того, як франшиза була зустрінута, план охоплюватиме перші 60 днів зборів у повному обсязі. Тим не менш, протягом декількох днів з 61 по 90, співстрахування платіж становить $ 267 в 2009 році. По днях 91 до 150, співстрахування платіж становить $ 534 в 2009 році.
– Лікарня плати, якщо пацієнт повинен залишатися за 150 днів у лікарні.
– Деякі співстрахування платежів в умілих засобів догляду, частина платить за перші 20 днів у повному обсязі. Тим не менш, протягом декількох днів з 21 по 100, співстрахування щоденної виплати у 2009 році становить $ 133,50.
– Покриття для дому здоров’я помічник послуг, які надаються на більш ніж неповний робочий день або періодичній основі.
– Покриття для будь-якого будинку престарілих здоров’я або помічник послуг, де немає кваліфікованої допомоги.

прогалин у Medicare Part B

Частина B також відомий як додаткового страхування Medicare, оскільки він надає медичне страхування для багатьох лікарів і амбулаторних послуг, які учасники можуть знадобитися. Частина B також забезпечує покриття на багато видів медичного обладнання тривалого користування, протезами, витратних матеріалів, необхідних для виконання послуги лікаря, швидкої допомоги і навіть транспорту. Прогалини в частині B включають в себе:

– Частина B франшизи. Річний франшизи потреби бути виконані, перш Plan B буде платити за покриваються послуги. Це річний франшизи в 2009 році склала $ 135.
– Співстрахування Частина B платіж у розмірі 20 відсотків. Plan B буде платити за 80 відсотків затвердженої плати за послуги та товари, що охоплюються частини В. Ця сума, звичайно, змінюється в залежності від послуг і товарів, необхідних.
– Будь-яка частина законопроекту, яка не покривається Medicare. Учасники повинні мати на увазі, що багато медиків стягувати більше, ніж плата, яка затверджується план B. Учасники повинні будете заплатити виявили балансу.

Як заповнити прогалини Medicare Покриття

Коли план учасник має покриття розриву, завжди доцільно для учасника, щоб заповнити прогалину в цілях забезпечення того, щоб він або вона має більш повне медичне страхування. Є декілька популярних способів, щоб заповнити ці прогалини покриття, у тому числі:

– Державні програми, в тому числі Medicaid, Medicare бенефіціарів кваліфіковані програми (QMB), кваліфіковані індивідуальною програмою (ці), а також спеціальні низьким доходом Medicare бенефіціарів програми (SLMB).
– Нестандартні групові політики виходу на пенсію.
– Нестандартні індивідуальні плани, які були Medigap питань до 31 липня 1992 року.
– Стандартизовані індивідуальні плани Медігеп, які були випущені після 31 липня 1992 року.

Учасники повинні розуміти, що ті, хто мають право на отримання Medicaid не потрібно буде Медігеп страхування Medicaid, тому що забезпечить покриття своїх витрат охорони здоров’я. Однак, якщо учасники не можуть претендувати на Medicaid, але знаходяться в межах 100 відсотків від федерального рівня бідності, вони можуть бути покриті QMB. QMB покриває щомісячні страхові внески, річний франшизи і співстрахування платежів.

Якщо люди не можуть претендувати на Medicaid, але зробити занадто багато грошей, щоб претендувати на QMB, вони можуть претендувати на SLMB або ци. SLMB QI і платити за частину премії Частина B, так що учасники, які отримують або SLMB QI підтримка можете придбати Медігеп страхування, щоб допомогти з додатковими витратами.

Всі учасники Medicare повинні знати прогалини в охопленні які до них відносяться. Розуміючи, що їх прогалини охоплення, вони можуть вжити заходів, щоб записатися на програми, які можуть допомогти, щоб заповнити всі або деякі з цих прогалин обхвату, яка сприятиме тому, що вони будуть охоплені адекватним для їх витрати на охорону здоров’я, незалежно від того, що відбувається в майбутнє.