використанням Флорида медичного страхування, щоб зупинити рак шкіри

Можна було б очікувати захворюваності на рак шкіри на високому рівні у Флориді, але рак шкіри є найпоширенішою формою раку по всій країні. Рак шкіри зустрічається серед всіх рас і ефекти всіх типів шкіри. Більше одного мільйона чоловік з діагнозом його щороку, але рак шкіри має високі показники ефективності лікування при ранньому виявленні.

Медичне страхування в штаті Флорида є одним з ваших кращих партнерів в обох виявлення і своєчасне лікування. Дерматологи найбільш кваліфікованих лікарів для діагностики та лікування цієї форми раку завдяки великим відповідної професійної підготовки. Це важливо мати дерматолог змін шкіри, тому що перевірка Рак шкіри може виникнути на будь-якій ділянці тіла, навіть областей, які рідко піддаються впливу сонячного світла.

Крім того, широкий спектр ознак робить його важливим, щоб хтось з такої підготовки оцінити зміни в шкірі. Ознаки можуть включати в себе незвичайні дивлячись моль або той, який кровоточить або свербить. Рани, які не загоюються, напівпрозорі нарости з засуканими краями, блискучою або рожеві ураження може також вказувати на рак. Ділянки шкіри, які відчувають себе різні на дотик повинна бути перевірена, наприклад, воскові шрам або плоскою або депресії поразки, яку відчуває себе важко. Навіть коричневі або чорні смуги під нігтями може бути ознакою.

наскільки високий ризик розвитку раку шкіри?

Навіть ти не помічаєш тривожні зміни у вашій шкірі, певні фактори ризику можуть зробити вас більш сприйнятливим до розвитку цього виду раку. Ось фактори ризику, які припускають, ви повинні мати регулярні огляди з дерматологом:

– Сімейний анамнез раку шкіри
– Маючи досвід розробки раку шкіри
– Вплив надмірного сонячного світла, навіть якщо переривчасте
– Використання ламп чи сонця соляріїв
– Маючи важкі опіки
– Ярмарок шкіри або чутливою шкірою НД, яка має тенденцію горіти або веснянки
– Маючи асиметричну, великих або незвичайних молі
– Велика кількість молей (50 або більше)
– Беручи імуносупресивних препаратів
– Маючи рентгенівських методів лікування акне.

як виліковна є рак шкіри?

На ранніх стадіях, 95 відсотків раку шкіри виліковний. Навіть самий небезпечний вид раку шкіри, меланоми, має високий 95 відсотків швидкість затвердіння, коли вона впливає тільки на зовнішні шари шкіри. Хоча злоякісна меланома тільки припадає всього три відсотки від раку шкіри, вона відповідальна за 75 відсотків смертей від раку шкіри.

Меланома може розвиватися в області рідко піддаються впливу сонячного світла, наприклад, в порожнині рота, але він зазвичай починається в молі. Це найбільш вірогідна форма раку, впливають на людей у ​​віці від 25 до 29 років.

Дерматологи зазвичай шукають ознаки раку шкіри з візуальним іспит, і виконати біопсію, коли вони підозрюють злоякісну. Біопсія може бути виконана в їх офісі або в амбулаторії, тому що це швидкий і простий процедурою.

Чому Флорида медичного страхування необхідно зупинити рак шкіри?

За даними Американського товариства раку, людей без медичної страховки або недостатнє охоплення мають менше шансів отримати консультацію про те, як запобігти рак або пройти обстеження на рак. Це означає, що вони, більш імовірно, будуть діагностовані на пізніх стадіях, коли рак вилікувати важче.

Як рак шкіри обробляється залежить від того, де він знаходиться, і як глибоко він проник, але є багато різних видів лікування. За те, що відомо як передракових новоутворень, лазерна хірургія або простий хірургічної операції може бути відповіддю. Інші ефективні методи лікування включають хімічний пілінг, хіміотерапія, дермабразія, заморожування, і форма світлової терапії, що відомо як фотодинамічна терапія.

Звичайно, витрати можуть сильно відрізнятися, але одна приватна клініка дерматології в Орландо ціною Мооса спеціалізованої хірургії раку шкіри в $ 2000 або менше. У Oregon Health & Science University, Мооса хірургії може досягти $ 6000 за важкі випадки, які поширилися.

Флорида плани медичного страхування збільшить ваші шанси знайти і лікування раку шкіри, а також інших форм раку. Громадське обміни очікуються в 2014 році з метою розширення доступу до недорогих медичним страхуванням, але чи безпечно чекати? Якщо ви купуєте новий план зараз, ви гарантовано профілактичної допомоги (у тому числі мамографія і колоноскопія) з не з власної кишені витрати. Це означає, що не з-не платить і ваша франшиза не поширюється на рекомендованих профілактичних послуг.