використанням Вашого здоров’я ощадного рахунку для створення здорового способу життя та банківського рахунку

Коли справа доходить до економії грошей, всі шукають способи скоротити свої витрати без зниження їх якості життя. Доброю новиною є те, що невеликі заощадження, може скласти з плином часу – і, якщо вони вчинені послідовно в різних аспектах свого життя. Хоча він упевнений, що ніхто не повинен жертвувати своїм здоров’ям для того, щоб заощадити кілька доларів, Є деякі безпечні та безпомилкових способів заощадити значну суму грошей від витрат на охорону здоров’я, якщо споживачі готові зробити деякі дослідження і переговори.

Ось кілька способів, які споживачі можуть заощадити додаткові гроші кожен місяць (або рік) шляхом невеликих змін, дослідження варіантів, і обговорювати ціни або варіанти оплати:

переключитися на ощадний рахунок здоров’я

Медичні ощадні рахунки є популярним способом для багатьох людей платити за їх медичного, заощаджуючи тисячі доларів кожен рік від вартості їх медичного страхування. З ощадний рахунок здоров’я, люди будуть надходити у високу франшизу план медичного страхування, яка зазвичай має низькі щомісячні премії. Потім вони можуть внести гроші на рахунок кожного місяця з максимальною річні підсумки. Всякий раз, коли люди мають витрати на охорону здоров’я, наприклад, відвідування лікаря, вони можуть використовувати гроші від охорони здоров’я ощадний рахунок на оплату цих витрат.

Так як же медичні ощадні рахунки споживачам заощаджувати гроші? У декількох напрямках. По-перше, споживачі зможуть заощадити гроші, що мають більш низькі страхові внески щомісяця.

По-друге, споживачі можуть використовувати свої медичні ощадні рахунки, як ІРА, вкладаючи заощадження в рахунки грошового ринку, акції та інші високі відсотки приносить транспортних засобів. Споживачі не платитимуть податки на ці гроші, якщо він використовується для оплати медичних витрат. Тим не менш, вони завжди можуть зняти гроші з ощадного рахунку, щоб використовувати для інших витрат (вони просто платять податки, коли вони зняти гроші, якщо вони не використовують його для медичних витрат.)

Крім того, гроші, які осіб депозиту на ощадний рахунок здоров’я знижує їх доходи податкового тягаря щорічно суму, яку вони депозиту на медичні ощадні рахунки. Це означає, що люди з медичні ощадні рахунки будуть мати більш низьку податковий тягар.

Поговоріть з лікарем про послуги або рахунки

З ощадний рахунок здоров’я, ви знаходитесь в управління власної витрат охорони здоров’я. Це у ваших інтересах, щоб завжди знайти найкращі пропозиції. У деяких випадках, люди в змозі скоротити свої медичні рахунки, кажучи зі своїми лікарями або стоматологами про послуги і платежі. Це може бути особливо актуально, якщо плата за послуги збільшилися з попередніми роками. Це завжди рекомендується, щоб пацієнти обговорити тарифи на послуги, перш ніж ці послуги виконуються для того, щоб визначити, чи є більш доступні рішення, які доступні.

Крім того, коли медичні працівники знають про фінансових міркувань до виконання роботи, вони можуть бути в змозі запропонувати альтернатив або поради як уникнути того, щоб робити свою роботу. Наприклад, лікар може бути в змозі запропонувати рецепт зубної пасти, яка може запобігти карієс і використовувати зараз, якщо пацієнт особливо стурбований розвиваються дорогих порожнини вниз по дорозі.

Крім того, споживачі повинні мати на увазі, що деякі лікарі і стоматологи будуть визнавати компенсацію від страхової компанії, не вимагаючи пацієнтів платити додаткові збори. Якщо пацієнт не потрібно платити додаткові збори за те, що страхова компанія виплатила, пацієнт може бути в змозі домовитися про зниження плати, якщо він або вона говорить з лікарем з приводу законопроекту, перш ніж платити. Часто, коли медичні працівники зменшити або усунути пацієнта після зборів страхова компанія направила платежу, цей процес називається “професійна етика”. Багато споживачів можуть бути здивовані тим, наскільки вони є спільними.

Членство в гімнастиці і навчання персоналу

Багато людей мають щомісячний Членство в тренажерному залі або особистих тренерів, що вони звернутися за допомогою залишатися у формі – чи себе у форму. Маючи абонемент в спортзал, також може допомогти багатьом людям, щоб зменшити їхні витрати на страхування, якщо вони зараховані до програми страхування, яка передбачає грошову винагороду за вступ в тренажерному залі. Однак, якщо споживачі не мають доступу до безкоштовних тренажерним залом через роботу, вони можуть очікувати, щоб заплатити як мінімум $ 30 в місяць за членство в більшості випадків. Розробка з особистим тренером, може більш ніж у три рази, що щомісячні витрати.

Хороша новина для людей, хто хоче заощадити додаткові гроші кожен місяць, що фітнес-ринок наповнений варіантів і програм для фізичних осіб з усіма видами бюджетів. Один із способів, щоб скористатися цією насиченості ринку є дослідження різних варіантів.

Наприклад, деякі члени тренажерний зал може бути в змозі зберегти гроші, працюючи з персональним тренером на місці в тренажерному залі, а не наймати особистого тренера, щоб працювати за межами майданчика на рутину. Фізичні особи можуть також бути в змозі зберегти гроші на особисті витрати на навчання тільки за допомогою особистого тренера і ваг, роблячи тренування серцево-судинної самостійно.

Тренажерний зал члени можете дізнатися, якщо є пільговий тариф для вчинення довгострокового контракту – до тих пір, як вони знають, що вони готові взяти на себе зобов’язання в тренажерному залі протягом кількох місяців у майбутньому.

Хоча важливо для споживачів, щоб пам’ятати, що залишатися здоровим часто вимагає фінансових зобов’язань, споживачі повинні мати на увазі, що чиню правильно дослідження і знайшли час, щоб обговорити варіанти з медичних установ і страхових компаній може мати велике значення, допомагаючи їм значно скоротити свої витрати .

У поєднанні з правом страхових планів, знання про можливості, які вони можуть мати з провайдерами медичних послуг і зробити правильний вибір фітнес-ресурсу, споживачі повинні взагалі бути в змозі знайти способи заощадити гроші кожен місяць. Вони повинні також мати на увазі, що невеликі заощадження кожен місяць призводить до збільшення заощаджень протягом тривалого періоду часу і може бути, варто дослідження та переговорних зусиль!