використанням Вашого здоров’я ощадного рахунку для оплати на позабіржовому добавки

Коли уряд каже вам, що ви маєте право на податкові відрахування, ви повинні прийняти його. Не кажіть, що більше, ніж ви заслуговуєте, але взяти все, що є чекати. Там ніякої честі в платять більше податків, ніж ви дійсно повинні. Використання медичні ощадні рахунки, щоб заплатити за позабіржовий добавок є одним вирахування ви хочете, щоб переконатися, що ви не пропустите.

кваліфікованих витрат

Неповний список кваліфікованих медичних витрат наведено в IRS Публікація 502. Існує немає такого поняття, як остаточний список “кваліфікованих медичних витрат”, хоча були тисячі справ, пов’язаних з безліччю нюансів, що становить “медична допомога” для цілей статті 213 (D) з Податкового кодексу.

За даними міністерства фінансів США, практично будь-які витрати, які в першу чергу для запобігання або полегшення фізичного або психічного дефекту або хвороби можна вважати кваліфікованим медичним рахунок. Будь-який кваліфікований медичні витрати можуть бути сплачені для безподаткових використанням коштів зі свого ощадного рахунку охорони здоров’я.

більш-рецепта ліки

Більшість шафи ванної містять пляшку Advil або аспірин, можливо, деякі антациди, застуди та грипу, а також інших більш-рецепта ліки. Люди, які володіють медичні ощадні рахунки може оплатити спати зі СНІДом, таблетки заколисування, льодяники, і більшість інших більш-рецепта ліки оподатковуються від їх медичні ощадні рахунки.

Деякі люди хотіли б скористатися рослинні лікарські засоби, як ехінацея і астрагал, які є стимуляторами імунної і прийти в смаків дітей. Ліки можуть бути оплачені з рахунку медичні ощадні тільки за призначенням вашого лікаря. На щастя, HSA законодавство ставить дуже мало обмежень на тип медичної допомоги ви використовуєте, даючи Вам, споживачеві, право вирішувати, як управляти своїм здоров’ям.

Харчові добавки

Якщо харчові добавки були рекомендовані вашим лікарем, для лікування або профілактики певних умовах, то ви можете бути в змозі використати свої медичні ощадні рахунки, щоб заплатити за це. (Ви не можете використовувати ваші медичні ощадні рахунки, щоб заплатити за взятий вітамін для загального стану здоров’я.)

В якості одного прикладу, є величезна кількість доказів на підтримку використання риб’ячого жиру, щоб знизити ризик серцево-судинних захворювань. Це одне з найбільш важливих поживних добавок для більшості людей, щоб взяти. У 2002 році консервативні Американської асоціації серця навіть випустив наукове заяву про те:

«Омега-3 жирні кислоти, як було показано в епідеміологічних і клінічних випробувань, щоб знизити захворюваність серцево-судинних захворювань. Великомасштабні епідеміологічні дослідження показують, що особи, що піддаються ризику розвитку ІХС користь від споживання рослинного і морського походження омега-3 жирних кислот, Хоча в ідеалі споживання в даний час не ясні. Дані з перспективних досліджень вторинної профілактики припускає, що EPA + DHA добавок в діапазоні від 0,5 до 1,8 г / добу (як жирна риба або доповнень) значно знижує подальші серцеві та смертності від усіх причин “.

Деякі постачальники охорони здоров’я рекомендує приймати добавки риб’ячого жиру, щоб знизити ризик серцево-судинних захворювань, так що ви можете заплатити за це від вашої медичні ощадні рахунки. Якщо ви посилаєте $ 5 або $ 6 на тиждень по цю добавку, це еквівалент ще $ 300, що вам не доведеться платити прибутковий податок на. Ви не тільки економите гроші, але ви також зменшуючи ймовірність, що ви можете в один прекрасний день буде удар Medicare на байпас. Це безпрограшний варіант для всіх.

Ведення обліку

Щоб ви могли заплатити за невеликі витрати, такі як більш-рецепта ліки прямо з вашого рахунку медичні ощадні, багато адміністраторів HSA запропонувати дебетову карту. Ви також можете відшкодувати собі з вашого рахунку, якщо ви заплатили готівкою або кредитною карткою.

Ви можете також вибрати, щоб відшкодувати собі від Вас медичні ощадні рахунки пізніше, даючи уваги деякі час, щоб вирости, податків відкладено. Так збережете всі ваші медичні надходжень у файлі з написом “ООН-відшкодовуються витрати на медичне обслуговування”, і всякий раз, коли ви будете готові, ви можете відшкодувати себе від вашого медичні ощадні рахунки.