виключення на всі небезпеки політики

Як людина, озираючись на будинок, щоб купити, вартість страхування не завжди найважливіша думка на думці. Навіть якщо ви думаєте про це, найбільш поширеним фактором є стан ремонту і як легко було б, проведення ремонту чи реконструкції чи повинні бути пожежа. Ця спокійна впевненість має намір продовжити при купівлі страхового поліса. Ви підписатися на всі небезпеки політики і прийняти слова за чисту монету. Якщо ви застраховані від усіх небезпек, що, безсумнівно, означає, що ви можете спокійно спати ночами. Крім того, що довіра занадто часто недоречні. Озирнувшись США прямо зараз, це одне з найхолодніших зим в історії з більш важкими снігопад, ніж зазвичай. Коли погода нагрівається, танення снігу буде повені в річках. . . Ось радість попереду. Отже, давайте перерахуємо найбільш загальні події, які пошкодити ваш будинок: зсуви, просадки, повені, урагани і смерчі. Живіть у неправильному держав, і ми додамо землетрусів. Тепер візьміть вашу політику і перевірте, що положення про виключення. Ви побачите магію фрази, як “поверхневі води”. , Що виключає всі можливі джерела води незалежно від того, мова йде, як припливу, вітер хвиля, дощ або місцева каналізація стоків резервного копіювання. Коли ви складете всі, що не включене, навіть топ-оф-діапазоні політик нібито кращі страховики часто в кінцевому підсумку як охоплює відновлення коштує від вогню і вітру тільки – от вітер, а не торнадо та урагани.

Щоб захистити себе, ви повинні почати на початку процесу покупки. Почніть з простих питань: Чи має місце видобутку в цій галузі? є вміст важких глини в грунті? це зони землетрусу? Якщо відповідь на будь-який з цих питань позитивний, ви повинні отримати звіт геології Перш ніж рухатися далі. Гірничо осідання є реальною проблемою в деяких областях. Грунт, яка розширюється при намоканні і стискається при сухому може зруйнувати основи вашого будинку – Міністерство сільського господарства вважає, що до 25% на нерухомість в США знаходяться під загрозою пошкодження. Ми всі знаємо про землетруси. Якщо ваш Пропонована нерухомість знаходиться на схилі, який ризик зсуву або каменепаду? Коли ми перейдемо до ризиків повеней, кожна громада знаходиться під загрозою – перевірити адреси потенційних властивостей через http://www.floodsmart.gov/ який знаходиться у віданні FEMA Національної безопаность в. Це також дає вам оцінки ймовірного премій для областей високого ризику.

Очевидно, це не можливо, щоб уникнути небезпеки кожного. Тому що робота, сім’я та інші зобов’язання, ми не можемо всі вибирають, де жити. Але, якщо у вас є хороша інформація про погодні та геології вашому районі, ви можете отримувати котирування по імені страхування небезпек домовласників. Якщо є доступні політики, це дасть вам реальний захист від названих загроз, будь то землетруси, повені, осідання, зсуви, урагани, і так далі. Якщо у вас є цитує премій перед вами, рішення про купівлю стає більш чіткою. Якщо ви вже знаєте страхової галузі не продаватиме Вам поліс, ви можете вирішити, дивитися в іншу область. Це не підвищувати домовласників страхування, щоб зробити пан або пропав рівні, але якщо річний вартості життя в небезпечній зоні збираються напружувати сімейний бюджет, це те, що ви повинні розглянути, перш ніж купувати. Якщо у вас вже є такий будинок, ви можете назвали небезпеки додається в існуючу страхування домовласників. Будемо сподіватися, що ви можете дозволити собі додаткові страхові внески.