виймаючи право страхування подорожей

Чи плануєте ви поїхати за кордон цього літа? З фунт впав проти інших валют, ви могли б бути краще від перебування в Англії в цьому році. Але якщо ви не можете отримати достатньо сонячним середземноморським пляжам, або навіть далі, а потім ймовірно, це час, щоб розпочати планування вашого відпочинку. Рейс та мотелі … перевірено! Але те, що про те, щоб належним чином застраховані? Дивовижні дві третини британців виїжджати за кордон щороку без страхового поліса, а 8% не визнаємо ніколи виймаючи страхування на зарубіжну поїздку! Подорожі незастрахованих являє собою ряд ризиків. Це не особливо ймовірно, що щось піде не так у вашій мрії, – але якщо у випадку вона робить, як ви будете компенсувати це? Якщо ви не знаєте з чого почати, коли справа доходить до покупок для страхування подорожей, а потім відповісти на наступні три підказки дасть вам деякі хороші покажчики.

перевірити, що у вас вже є
Якщо ви преміум клієнтів з компанією, банківську картку або кредит, то є ймовірність, що ви вже є туристична страховка включені. Це особливо ймовірно, якщо ви платите щомісячну плату за ваші банківські. Переконайтеся, що ви перевірити це з вашим банком і читати дрібний шрифт угоди – це може бути не дійсні за межами ЄС або якщо у вас є особливі обставини, але телефонний дзвінок повинен очистити це. Якщо у вас немає вже політики, то він дійсно платить, щоб придивитися до цін. Це легше зробити, тепер, завдяки веб – все, що вам дійсно потрібно зробити, це ‘туристичне страхування “ключ в пошуковій системі, Флік кілька результатів і введіть ваші вимоги. Веб-сайтів порівняння цін, особливо корисні, так що якщо ви проціджують через пару з цих, то ви будете на правильному шляху.

перевірити ваші обставини
У той час як ви можете налаштувати ваш страховий пакет відповідно до ваших потреб – такі як отримання лижного кришки тощо – ви також повинні враховувати особливі обставини для вашої групи. Наприклад, ви або будь-який з вашої партії є історія серйозних захворювань? Якщо відповідь так, то цитату ви після можете ракети вгору. Крім того, те ж саме може трапитися для вагітних жінок і тих, кому за шістдесят п’ять. Тим не менш, він все ще може бути можливим, щоб знайти фахівця страховика, який дасть вам кошторису менше традиційних страховиків. Якщо на худий кінець, і ви не можете знайти розумну ціну і ви тільки подорожують в межах ЄС, а потім отримати EHIC карту і знайти страхування за втрату багажу і скасування рейсу. Пам’ятайте, однак, EHIC карти не завжди покриває всі медичні витрати.

отримати право для вас рівні
Чи були у вас політика, яку розробив ваш відпустку Букер? Якщо ви потім розглянути, якщо це на належному рівні для вас, і за правильну ціну, це можливість бути перепродана в страховий пакет, і ви могли закінчити з кришкою занадто багато. Наприклад, Кому-небудь потрібен коштує £ 100 000 000 медичних обкладинці? Відповідь майже напевно немає, так що немає ніякої необхідності йти цитуючи це, якщо це дорожче, ніж політики, скажімо, £ 2,000,000. Крім того, якщо ви не несете коштовності корони в усьому світі навряд чи ви будете потребувати набагато більше, ніж £ 1000 варто багажу кришку. Як правило, просто намагаюся об’єктивно мислити про ступінь покриття вам потрібно – це, напевно, не збирається зіткнутися з мільйонами, так не платите за це!