визначити, скільки страхування життя вам потрібно

Обсяг страхування життя, що потрібно залежно від того, скільки грошей ваша бенефіціар потрібно, якщо ви повинні померти. Якщо ви є єдиним годувальником вашої родини і якщо у вас є маленькі діти, ви хочете мати більшу кількість, ніж страхування життя, якщо ваші діти виросли і ви і ваш чоловік добре оплачуваних робочих місць.

Перед тим, як вирішити, яку компанію зі страхування життя, щоб піти з або навіть перш ніж визначити, чи хочете ви придбати всього терміну життя чи політиці, ви повинні спочатку визначити, скільки грошей ваша бенефіціаром знадобляться в разі вашої смерті.

визначенні зарплати

Погляньте на вашу зарплату перше, при визначенні того, скільки страхування життя, що потрібно для вашого бенефіціаром. Хорошим правилом є те, що ви повинні отримати поліс страхування життя коштує в 10 разів більше від Вашої заробітної плати. Якщо ви заробляєте $ 30 000 кожен рік, ви повинні отримати поліс страхування життя за $ 300 000.

Мета за поліса страхування життя, щоб переконатися, ваш чоловік і діти мають достатньо грошей, щоб вижити як якщо б ви були досі навколо заробляти гроші. Купуючи поліс страхування життя на суму 10 разів ваш річний оклад, ви захищаєте вашу сім’ю на довгі роки в той час як ваш чоловік намагається повернутися на свої ноги після вашої смерті. Це також дозволяє вашій родині, щоб продовжувати з тим же якістю життя вони звикли у разі вашої смерті.

вік ваших дітей

Ви також повинні поглянути на вік ваших дітей, коли ви вважаєте, наскільки страхування життя, щоб придбати для вашої родини. Чим молодші діти у вас є, тим більше грошей вам потрібно, щоб підтримувати свою сім’ю в майбутньому. Якщо ваші діти старше, ваша сім’я не може знадобитися стільки ж, якщо ви повинні померти.

Єдине, що слід враховувати, що, якщо у вас є маленькі діти у віці до 10 років, ви напевно хочете, щоб переконатися, що ваша заробітна плата покрита протягом наступних 10 років ви повинні пройти далі. Якщо ваші діти підлітки, ви повинні переконатися, що у вас є страхування життя, триватиме ваша сім’я не менше п’яти років. Як тільки ваша сім’я росте, ви можете визначити, що вам не потрібно таке ж покриття. Якщо у вас є діти, які все старше 18 років, вам тільки потрібно враховувати, скільки доходу вашого чоловіка потрібно від вас, коли ваше життя визначенні потреб страхового покриття.

інші міркування по страхуванню життя

При погляді на ваше життя потреб страхового покриття, ви повинні також розглянути питання про те, що ваш чоловік працює, чи ваша дружина працюють повний робочий день або неповний робочий день і який відсоток вашого рахунку оплачуються за допомогою зарплати. Якщо ви і ваш чоловік об’єднати ваші зарплати, щоб оплатити рахунки, ви повинні розглянути, скільки грошей ви розраховувати на, щоб отримати оплачених рахунків.

Навіть якщо у вас є чоловік, який має постійну роботу, яка платить рівні гроші, ваша сім’я може розраховувати на обидва ваших зарплат у повному обсязі оплатити іпотеку, автомобільні платежі, студентські кредити та інші щомісячні витрати. Коли ви розглядаєте ваші потреби страхування життя, ви повинні обчислити всі ваші витрати сім’ї і визначити, скільки грошей за межі зарплати вашого чоловіка тільки ваша родина буде потрібно для того, щоб вижити в протягом не менше п’яти років.