визначенні того, скільки страхування життя вам потрібно

При розгляді питання про страхування життя, ви плануєте і підготовці до події більшість з нас не хотілося б думати. Але страхування життя являє собою найважливіший крок в управлінні особистими фінансами та забезпечення вашій родині благополуччя.

два підходи до страхування життя

Ви можете використовувати один з двох підходів оцінити, скільки страхування життя ви повинні купити: потреби підходу або заміна-дохідного підходу. Використовуючи підхід, потреб, ви розрахувати суму страхування життя, необхідних для покриття фінансових потреб вашої родини, якщо ти помреш. Використання заміни-дохідного підходу слід розрахувати суму страхування життя потрібно дорівнюють дохід вашої родини втратять. Давайте коротко розглянемо кожен з цих підходів.

Вам потрібно скільки?

Використовуючи підхід потреб, ви складете суми, які представляють всі потреби ваша родина буде мати після вашої смерті, в тому числі і похоронних витрат на поховання, незастрахованих медичні витрати, і податки на спадщину. Тим не менш, ваша сім’я залежить від вас, щоб заплатити за інші потреби, наприклад, коледж вашої дитини в навчанні, бізнесі або особистих боргів, продукти харчування та витрати на житло з плином часу.

Потреби підхід дещо обмежує. Завдання виявлення і підрахунку потреб сім’ї важко, і відділення істинних потреб вашої родини від того, що ви хочете для них часто буває неможливо.

замінюючи доходу

Використання заміни-дохідного підходу для оцінки вимог страхування життя, вам розрахувати життя страхових надходжень, який замінить ваші доходи протягом певної кількості років після вашої смерті.

Компанії зі страхування життя іноді ваше приблизне заміщення доходу в чотири або п’ять разів ваш річний дохід. Більш точну оцінку вважає фактична кількість членів вашої родини потрібно щорічно, кількість років, за які вони повинні будуть цю суму, і відсоткова ставка ваша родина буде заробляти на життя страхового відшкодування, а також інфляції протягом року, протягом яких ваш сім’я спирається на страхування життя доходи.
Примітка: Пам’ятайте, як ви кількісно прибуток, яку ви хочете замінити, що Фонд соціального страхування надає щедрі з нагоди втрати годувальника, якщо ви кваліфіковані. Ці переваги можна легко скласти $ 2000 на місяць і більше.

розрахувати відновну доходом кількостях з Excel

Якщо у вас є доступ до комп’ютера під управлінням Microsoft Excel, популярної програми електронних таблиць, ви можете використовувати ваш комп’ютер для розрахунку суми страхового потрібно замінити конкретного числа років, доходів. Припустимо, наприклад, що ви хочете купити досить страхування життя, щоб замінити доходи від $ 50 000 в рік роботу протягом 15 років. Якщо ви раптом ваша родина отримуватиме 5% на доходи страхування життя повинні бути в гіршому випадку відбувається, ви введіть таку формулу в комірку у книзі Excel для розрахунку життя заміщення доходу страхової суми:

=-PV (5%, 15,50000)

Excel повертає результат формули 518,982.90 про те, що Ви повинні були б приблизно $ 520000 страхування життя, інвестуються по 5%, до виплати $ 50000 на рік протягом 15 років.

дві підказки розрахунку

Якщо ви хочете враховують інфляцію, тому що ви намагаєтеся замінити дохід протягом тривалого періоду часу, ви повинні використовувати реальну норму прибутку, а регулярними, або номінальні, норму прибутку.
Для розрахунку реальної прибутковості, відняти інфляцію від відсоткової ставки у формулі. Наприклад, якщо ви очікуєте, 2% інфляції, ви можете замінити формулу показано раніше за формулою:

=-PV (5% -2%, 15,50000)

Ось остання порада розрахунку: Ви, напевно, хочете, щоб оточити свій номер. Наприклад, якщо формула, представлених раніше повертає значення 518982,90, ви можете округлити це значення до $ 600 000. Або $ 750 000.