визначенні того, скільки авто страхування вам потрібно

1: інша сторона:

Автострахування тілесні ушкодження (BI) та відповідальності за шкоду власності (PD) охоплення це потрібно за законом у більшості держав сьогодні. (BI & PD) Більшість людей розуміють, що вони потребують BI і PD, але вони не мають ні найменшого уявлення про те, як визначити, скільки охоплення їм потрібно.

Спробуйте це просте питання: Що робити, якщо ваш автомобіль був залучений в автомобільну аварію Сьогодні, де не дай Бог, хтось був поранений або вбитий? Пам’ятайте, що ви володієте в задньому сидінні автомобіля з вами і знаходиться під загрозою у позові! Отже, що ж ви думаєте, їх сім’я буде позивати за? $ 15 000? $ 25 000? $ 100 000 або навіть, може бути, мільйон доларів! Де б ви отримати гроші, щоб платити їм?

Можливо, справедливість у вашому домі допоможе? Як щодо ваших заощаджень та / або інвестиції? Ви навіть можете мати до 25% від вашої заробітної плати прикріплені заплатити премію в більшості держав! Чи готові Ви пожертвувати всім вас є, щоб платити премію через цю аварію? Якщо ні, то читайте далі, як вибрати авто страхування вам потрібно.

2: Вас і Вашої родини:

Тепер давайте звернемося вище аварії навколо. Для деяких нещасних причини, ви або близька людина це той, хто поранений або убитий в автомобільній аварії. Де б ви отримувати гроші, якщо людина, яка вдарила вас не було Автострахування або не вистачає автострахування? Медичні рахунки можуть бути покриті, якщо у вас є медична страховка. Але медичне страхування не поширюється на втрату життя, біль і страждання або постійної непрацездатності.

Може бути, у вас є поліс страхування життя через свого роботодавця або в індивідуального життя політика. Користь кількості, достатній, щоб покрити ваші родини, якщо ваша кохана людина убитий? Але навіть якщо у вас є страхування життя, те, що платить за страждання, біль і страждання, може бути, той факт, ви або близька людина не може ходити або використовувати свої обійми?

У вас може бути політика щодо інвалідів страхування через свою роботу, якщо вам пощастить чи були гарні фінансові консультації. Але страхування на випадок інвалідності не платить за втрату життя, біль і страждання, постійна втрата ноги, руки або руки.

Єдине охоплення, який платить за все це є частиною політики автострахування відомий як Un / За застрахованої автомобіліста охоплення. Ви можете тільки купити таке ж покриття, тут як у вас в Страхування відповідальності. Ваш Автострахування агент повинен бути в змозі допомогти вам визначити точну кількість вам потрібно.

3: ваш автомобіль

Всеохоплюючий і освітлення зіткнення є третій частині авто страхування та іноді називають основному відмінність це “повне охоплення”.: Якщо ви натрапите на дерево ви потрапляєте під освітлення зіткнення. Якщо дерево працює в вас (гіпотетично, звичайно), то ви потрапляєте під всеосяжний охоплення. Всеосяжне також охоплює зламаною лобові стекла, пожежі, крадіжки і вандалізму. Чим вище франшиза (ризик) ви берете тут, тим нижче премія. Використовувати зекономлені кошти сюди, щоб купити більш високі ліміти в покриттях, що захистити свої активи і Вашої родини.

Суть визначення належного страхового покриття авто, звичайно, гроші у вашому сімейному бюджеті. Відмінне місце для початку у визначенні належного авто страхування для вашої родини, щоб зустрітися з вашим місцевим агентом страхування автомобілів.

Більшість зниженими компаній піклуватися тільки одне: ціна. Скажіть їм, що охоплення у вас є, і вони будуть бачити, якщо вони можуть дати вам той же охоплення за менші гроші. Ви стаєте страхування професійної. Якщо це потрібно тільки у вас є те, що в порядку. Якщо ні, то вам потрібно звернутися за консультацією до професіонала, щоб допомогти вам визначити належну кількість покриття вам потрібно і як краще для її виконання.

Перегляньте ці поради для авто страхування, щоб переконатися, що у вас є достатньо, щоб захистити свою сім’ю.