визначення моделі винятків в страхування критичних захворювань

Асоціація британських страховиків також опублікував модель визначення винятків у критичних охоплює хвороба. Деякі загальні виключення зустрічаються в багатьох критичних захворювань політику є: авіація, злочинні діяння, наркоманії, ВІЛ / СНІД, недотримання лікаря, небезпечні види спорту та ігри, саме завдані травми, які проживають за кордоном і війни, громадянські заворушення. Давайте подивимося на визначення вищевказаних винятків у критичних охоплює хвороба.

авіація
Беручи участь у діяльності будь-якого літаючого, окрім як пасажир в комерційну ліцензовану літаків.

Злочинні дії
Беручи участь у кримінально каране діяння.

Зловживання наркотиками
Алкоголь або токсикоманією, або прийняття наркотичних засобів, інакше під керівництвом зареєстрованого лікаря.

Недотримання лікаря
Необгрунтована відмова шукати або слідувати до лікаря.

Небезпечні види спорту та ігри
Участь у (або для практикуючих) Бокс, спелеологія, скелелазіння, стрибки, водні лижі, східні єдиноборства, альпінізм, позатрасового катання, піт-дир, потужність-веслування, підводне плавання, вітрильний спорт або будь-якій гонці , суд або своєчасна автоспорту.

ВІЛ / СНІД
Зараження вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) або умов, у зв’язку з будь-яким Синдром набутого імунодефіциту (СНІД).

Життя за кордоном
Проживають за межами Європейського союзу понад 13 тижнів поспіль протягом 12 місяців.

Самоушкодження
Навмисні самоушкодження.

Війна і громадянські заворушення
Війна, вторгнення, військові дії (незалежно від оголошення війни чи ні), громадянської війни, повстання, революції або взяти участь в масові безлади або громадянські заворушення.

Коли ви перебуваєте на межі виймаючи критичну охоплює хвороба, перевірити на ці винятки у ваших документах. Все, що ви пропустите, щоб читати з критичного політики хвороби можуть вплинути на ваш одноразової виплати. Якщо ви страждаєте від ВІЛ / СНІДу, наприклад, ви не можете бути в змозі отримати критичне охоплює хвороба. Деякі страхові компанії можуть прийняти вас в якості найважливішого страхувальник хвороби, але ви могли б бути більш імовірно, щоб платити високі суми премії. Менш страхові компанії можуть прийняти, щоб дати корки до людей, які входили в будь-якому з цих винятків.

Хоча виключення може зупинити вас від необхідності виплати, не розкриття певних факторів про ваше сьогоденні охорони здоров’я або історії може робити те ж саме. Згідно, критичні захворювання новин, травень 2007 року, в цілому близько 1566 претензій критичних захворювань можна було б переглянути. З них 80 відсотків претензій, тобто about1257 критичних претензій хвороби могли бути сплачені. Точніше, близько 309 претензій тому залишилися неоплаченими. З цієї суми майже на 9 відсотків можна було б відхилено через не відповідних визначень політик в той час як близько 11 відсотків могли б відхилено у зв’язку з несплатою розкриття.

Нерозкриття означає не розкриває з приводу деяких аспектів, які стосуються вашого здоров’я. Перед тим, як вийняти критичних охоплює хвороба, ваші страхові компанії будуть задавати вам запитання. Ці питання можуть бути відносно цих винятків, перерахованих вище, або навіть якщо члени вашої сім’ї страждали від будь-якого поширене захворювання. Якщо Ваша відповідь не відповідає стандартам критичної хвороби страхування компанії, ви могли бути зроблені, щоб пройти медичне обстеження. І тільки після того, як уважно подивитися на результати, які Ваша страховики вирішили дати вам покривати чи ні. Багато страхових компаній проводити цю процедуру, тому що успадкували критичного захворювання можуть вплинути на кожного члена сім’ї.

Кожна людина, яка дістає критичного охоплює хвороба може мати на увазі, що виплата виходить клопоту безкоштовно один день. Це може виявитися згубним для знаєте, що ваші критичні претензії хвороби була відкинута після стількох років сплати внесків. Гірше те, що багато страхових компаній не може відшкодувати цю кровно зароблені гроші. В якості запобіжного заходу, щоб уникнути таких дилем врожаю в майбутньому, в нижньому рядку залишається те, що ви повинні прочитати може бути все, від початку до кінця у вашому критичному політики хвороби.