визначальною якому пункті обслуговування (POS) медичного страхування

POS або точка обслуговування плану ніби як HMO і ПФО комбінованого типу плану охорони здоров’я. У вас більше гнучкості, ніж звичайний ОПЗ, але платити меншу плату, ніж та виведеним ПФО. Вона ідеально підходить для тих людей, які потребують більшої гнучкості, але хочуть, щоб платити менше. Вам буде запропоновано з вибору генерального постачальника, який зі списку прийнятних лікарів. Це буде ваш лікар первинної допомоги, і він чи вона бути тим, щоб керувати тим, що допомога, яку ви отримуєте. Він або вона направить вас до фахівця і лікарні в міру необхідності, які також є учасниками плану. Зазвичай Є багато постачальників з кожної спеціалізації на вибір, і зазвичай охоплює широкий географічний район. При цьому типі політики, у вас не буде великих виведеним якщо такі є, і до цих пір мінімальний доплати відвідувань і приписів. Звичайно, це якщо дотримуватися списку бажаних постачальників. Ви також можете хотіти, щоб переконатися, що таке наркотики, здійснюється в рамках цього плану і, якщо вам доведеться платити більше за нові не на непатентовані ліки. Деякі лікарі не думають про те, що вид страхування у вас, коли виписуючи рецепт, і вам необхідно, щоб нагадати йому або їй, якщо ви тільки дозволили купити загальний повинні бути охоплені.

Ви також будете мати вибір, щоб побачити поза мережею провайдерів, коли ви потребуєте у фахівці, і вони не в списку. Більшість POS плани вимагають ви отримаєте направлення лікаря до спостереження іншого лікаря або спеціаліста. Як тільки направити до фахівця в мережі, ви повинні бути готові платити більше. Якщо ви вирішите зробити це, вам буде виставлено рахунок прямо і повинен представити заявку в страхову компанію вашої власної особистості. Ваша страхова компанія буде платити свою тарифну ставку за все, що ви зробили, і ви будете нести відповідальність за інших. Ви також можете бути відповідальними під час служби, щоб виплатити всю суму і чекати, щоб бути відшкодовані себе від вашої страховки. Якщо ви вирішили звернутися до фахівця на вас власні, вартість буде вище, і близько 50%, якщо ви не були передані. Ви будете зобов’язані платити більш високу суму, якщо ви йдете поза мережею. Таким чином, по суті, у вас є право бачити якого ви вибрали, але за свій рахунок. План POS буде платити тільки свою фіксовану ставку по конкретних медичних питань, а не над ним, якщо він не є надзвичайною ситуацією. Багатьом людям подобається ідея мати більш вагому роль у їх виборі охорони здоров’я, в той час як інші дбають більше про економію грошей і не важливо, хто вони йдуть. Те, що ви вибрали, буде залежати від того, що Ви особисто хочете і що є більш важливим.

Акцент на цьому плані є профілактика хвороби скоротити витрати як на приватних осіб і страховика. Більшість інших планів, таких як ОПЗ і ОПП мають ті ж основні акценти. Вам пропонується взяти активну крен у ваше здоров’я і зробити все необхідне, щоб залишатися не виглядав хворим і хвороба безкоштовно до тих пір, поки це можливо. Ідея полягає в тому, щоб звернутися до лікаря менш так і ви, і ваш оператор разом витрачає менше грошей. Ідея цього плану є те, що якщо у вас є, щоб вкладати більше грошей у вашу охорони здоров’я ви будете думати двічі в ви дійсно повинні піти. Якщо ви хочете талії гроші страхових компаній ви повинні талії ваші власні теж це зробити. Медичні страхові компанії знаходяться в бізнесі, щоб заробити гроші, вони хочуть, щоб ви, щоб залишатися здоровим, щоб вони могли збирати ваші премії і не доведеться платити його до лікаря. Так, для тих людей, які не хочуть платити вище, ніж щомісячний внесок прагне зробити вибір на користь цього типу плану медичного страхування. Цей забезпечуватиме низьку швидкість без необхідності турбуватися про величезних франшиз або спільних платить, якщо використовували більше як ОПЗ. Отже, якщо ви думаєте, що це звучить як щось ви зацікавлені в, поговорити з кількома різними компаніями і отримати деякі політики на що подивитися. Переконайтеся в тому, щоб дивитися на те, що покрито, а також ціни. Зробіть невелике дослідження в різних страхових полісів, які доступні. Той, який ви повинні вибрати, буде залежати від ваших пріоритетів.