визнати, що право на вашу з критичного захворювання та страхування життя

Деякий час тому, критичні страхування життя хвороба стала додаткове, щоб мати в межах вашого поліса страхування життя, оскільки це просто здавалося природним, щоб мати. Тим не менш, всі знають, досягненнями що медичний світ розвивається, що робить діагностику захворювань та лікування виявляються рано дозволяючи раніше лікування.

Це розробило до гіршого щодо компаній зі страхування життя, оскільки вони повинні виплатити одноразові допомоги раніше страхувальникам проти хвороб, які насправді не в критичній стадії ще, змушуючи їх втратити значні суми грошей, хоча вони стверджують, вони не заперечують і хочуть допомогти.

У результаті цього явища є проблематичним збільшення політики премій. Ці суттєві збільшення насправді дме критичного захворювання та страхування життя поза ринком, як ми говоримо. Там були компроміси, хоча і рішення були висунуті для усунення цих проблем. Загальна мета, що потрібно знати, що саме ваші покриті за, і платити тільки за те, що вам потрібно.

Знайте, що ваші покриті протягом;

Основною причиною для Вас, щоб мати критичні страхування життя хвороби, є компенсація за фактор, який ви думаєте, може поставити вас в небезпеці. До таких факторів належать іпотечні виплати, покласти ваші діти через університет, медична страховка і загальні день у день витрати на проживання. Страхування на випадок необхідності і критичних охоплює хвороба може значно зменшити стрес, пов’язаний з хворобою, навіть якщо найгірші побоювання свого усіх, вона буде істотно знижуватися рівень стресу в домашніх умовах.

Нагальна потреба в критичній кришка для відносного лікування. Тим не менше, інші фактори, як зазначено вище, включають іпотечні виплати. Якщо домінуюча дохід падає через розвиток хвороби, то необхідного охоплення буде надавати, повернення в викупу та банкрутства. Якщо ці принципи, як не були покриті, рівень стресу будуть збільшуватися в геометричній прогресії викликаючи хвороби розвиватися більш швидкими темпами, і викликати інші проблеми. Критичні охоплює життя було б також допомогти в безробіттю витрат, вдома ремонт пандуси дозволяє надлишкової і т.д. для інвалідного візка.

Інший шкода, якби у вас були діти в коледжі чи університеті, ваша хвороба розвивається, і ви більше не можете підтримувати їх через цю необхідного розвитку. Великою перевагою є те, що критичні життя хвороби також надаватиме капітал для відпустки, сподіваючись, що це дозволить більш стійкий і якнайшвидшого одужання.

Тепер, як ми всі знаємо, що ми могли б все зробити з цим типом покриття з посиланням на що мають критичного захворювання та страхування життя. Як підкреслювалося вище, кришка стає все більш дорогим, але якщо ви потребували допомоги, як зазначено вище, якщо відбувається нещасний, потім накрийте і страхування критичних захворювань є те, що вам потрібно. Для зменшення премій трохи, думати про об’єднання вашої страхової і критичних захворювань політику, щоб заощадити трохи.

У трохи розуміння, компанії зі страхування життя стають зрозуміти, що люди не можуть дозволити собі повне критичне висвітлення життя хвороби та бізнесу, як шотландський Вдови намагаються рішень, таких як, пропонуючи меню критичних захворювань з цінами і дозволити застрахованій вибрати те, що вони хочуть які будуть розглянуті в. Дорожчі захворюваннями буде включати в себе подібними раку і серцевих нападів, оскільки вони більш частими.

Так до кінця, що ціни ростуть, але методи перебувають у стадії, щоб виправити це. Рівноваги повинні бути досягнутий, але в цілому, знаєте, що ви покриті за! Це нікуди не годиться мають критично страхування хвороби, якщо він не охоплює вас за те, що ви хочете, якщо прийде час.