види схем двигун торгівлі страхування

Всім відомо про важливість страхування автотранспортних засобів торгової політики для свого бізнесу. Є деякі загальні правила і положення слідують всі політики емітентів, які слід мати на увазі, до подачі заявки на страховий поліс. Наприклад, страхування транспортних засобів торгової політики видається тим, хто прямо або побічно пов’язаних з бізнесом автомобілів, і які роблять собі на життя купівлею, продажем або ремонтом транспортних засобів.

Залежно від вимог, є ряд двигун торгівлі страхові поліси, які видаються різними страховими компаніями. Ці політики можуть відрізнятися в таких атрибутів, як протягом періоду страхування, премії, оплати, і характер освітлення. Основні види політики, які в даний час доступні на ринку, включають в себе:

• Дозволяє несанкціоновано двигун торгівлі страховий поліс – це найпоширеніший тип страхового поліса, який пропонують страхові організації. Політики свідчить, що будь-який трейдер може піти вибрати його, якщо (1) або трейдер, або клієнт, є власником автомобіля, який в даний час визначається трейдером на дорогах загального користування, або (2) трейдером угод в ремонті і відновлення класичних і старовинних автомобілів, або (3) трейдер безпосередньо займається купівлею і продажем або зовсім нові автомобілі або вживані автомобілі, або (4) трейдер є власником гаража, або (5) Трейдер працює або як мобільний Тернер і / або слюсарем. Страхування цивільної відповідальності має справу безпосередньо з ушкодженнями, які викликані третім автомобілем партії, яка включає в себе як людський збиток і грошова компенсація за шкоду, або будь-які інші види збитку, пов’язаного з третьої партії автомобілів.

• По-третє політики партії в тому числі крадіжки і пожежі – крім всіх перерахованих вище типів покриття, третя партія страхові поліси також доступні з охопленням крадіжці автомобіля, або пожежі збиток, нанесений машині, або будь-які інші подібні інциденти. Ці політики є переважними більше, ніж нормальний третій політику партії, і премії цієї політики є також трохи більше, ніж внески стягуються третій нормальній політики партії.

• Комплексна двигун торгівлі страховий поліс – це тип політики забезпечує покриття будь-якого виду на ДТП на транспортному засобі цього підприємця, а також як вище типів покриття. Преміум стягуються ці політики більше, ніж у третього політики партії, у тому числі пожежі та крадіжки.

• Відповідальність політика – цей тип двигуна торгівлі страховий поліс призначений спеціально для цього трейдера, який, (1) є роботодавцем для людей, таких, як власник гаража, який найняв механіка, або (2) запрошує громадськість до магазину або деякі інші будівлі, забезпечуючи при цьому їм послуги, такі як ремонт автомобіля або миття автомобілів, або (3) трейдер є постачальником запчастин і аксесуарів різних автомобілів. Крім того, трейдер може вибрати один з наступних трьох видів відповідальності політики: (1) політика роботодавця, (2) поліс страхування цивільної відповідальності, (3) послуги, продаж та продуктів відшкодування політики.