види страхування туристів

При покупці страхового поліса вам необхідно враховувати тип політики, щоб купити.

Там в основному тільки два види страхування туристів, по-перше, політика, яка поширюється тільки на одну зазначену подорожі, відомі як єдину політику поїздки, і інший буде охоплювати всі рейсів, протягом зазначеного 12-місячного періоду, відомого як щорічна багатогалузева Поїздка політики.

Там буде, однак, вимога про дотримання щодо тривалості проживання та реєстрації з місцевим GP для того, щоб претендувати на кришці відповідно або політики. Я не знаю жодного повного страхового поліса, доступною резиденту Великобританії, яка не вимагає від вас бути зареєстровані в місцевих GP, хоча є деякі обмежені політики, обмежені як у суму покриття і сфера політики , які можна купити без маючи бути зареєстрована з місцевим GP. Довжина критерії проживання може варіюватися від будь-яких обмежень, через 6 з останніх 12 місяців, найсуворішим з них останні 6 місяців безперервного перебування перед покупкою, хоча коротких канікул дозволяється були прийняті протягом 6 місяців.

Одномісний політику поїздки поділяються на короткі і довгі перебування версії перебування, короткі подорожі політику перебування страхування мають максимальну тривалість близько 3 або 4 місяців залежно від страховика і довгі політику перебування мають максимальну тривалість 18 місяців зазвичай, хоча це часто зменшується залежно від віку та призначення. Тим не менш, це норма, що незалежно від часу тривалості ви заплатили за, якщо ви повернетеся у свою країну в період страхування, тоді політика закінчується, так що якщо ви є резидентом Великобританії, ви не можете замовити 3 тижні Політика для поїздки до Європи і провести тиждень у Франції, а потім повернутися до Великобританії по шляху до Ірландії протягом 2 тижнів, як політика закінчується, як тільки ви ступили тому у Великобританії, вам буде потрібно два окремих страхових полісів подорожі , або подорож безпосередньо до Ірландії з Франції. Сказавши, що, можна придбати довге перебування політики, що має можливість, за додаткову плату, звичайно, повернутися до Великобританії в два рази в період страхування.

З одного поїздці політики, обидві версії, скасування охоплення в рамках політики, в більшості випадків, набуває чинності з дати покупки, проте, є деякі політики, спрямованої на покриття вже існуючі медичні умови, коли є затримка близько місяць до скасування кришка стає активним.

Тривале перебування політики самі поділяються на два типи, є ті, спрямовані на розрив рік студентів, туристів і інших відносно молодих мандрівників, які не зобов’язання, а також вони мають максимальний вік близько 40 або 45 і, як правило, не призначені для сімей, а ні знижки для дітей і може бути обмежене максимум мандрівник і партнера. Рівень покриття, як правило, на нижньому кінці спектра для того, щоб придушити ціну, але це не завжди так.
Інші довгострокові політику перебування для туристів старшого віку або сім’ї є, з загальної вікової межа становить 75, хоча можна купити страховий поліс для перебування на термін до 6 місяців без верхньої вікової межі.

Річний багаторазових поліс страхування подорожей призначена для охоплення всіх поїздок, який зроблений протягом 12 місяців, починаючи із зазначеної дати початку. Там буде межі, зазначеного в момент покупки, від довжини кожної поїздки ви робите, це може варіюватися від близько 3 тижнів до близько 100 днів, хоча межі, швидше за все, зменшиться, як ви стаєте старше. Там також може бути обмеження на кількість днів, можна провести за кордоном протягом періоду страхування, таких як максимум 183 днів, або, іншими словами, 6 місяців.

Відміна покриву в річних багаторазових поїздки страховий поліс не працює по-іншому, ніж для однієї страховий поліс поїздки в тому, що кришка не починається до дати початку політики і поширюється тільки на поїздки, здійсненого протягом 12-місячного періоду покриття.

Інший аспект, який слід враховувати при купівлі річних багаторазових проїзд страховий поліс, чи можна отримати суцільний покрив від однієї політики до іншої, під цим я маю на увазі, якщо ви оновлюєте ваш річний страховий поліс з датою початку наступного дня після поточного Політика кінцях, так що немає ніякої перерви в корпусі, ви охоплені для поїздки, яка охоплює дві політики, такі як та, яка починається за тиждень до поточної політики закінчується, але не закінчується до тижня в новий період політики, інший можливий Очікується, що скасування кришку набудуть чинності негайно для замовили поїздку взяти цілком в межах період нового щорічного багаторазових політики, якщо немає перерви в кришці. Обидва ці припущення не завжди коректні, дешевше щорічної багаторазових політики не можуть запропонувати суцільний покрив і справді бути автономні політики, де тільки поїздки, які починаються і закінчуються протягом терміну дії поліса покриті. Цілком можливо, що політика сама формулювання не розкриває це, так що якщо сумніваєтеся, запитаєте роздрібного суцільний покрив, якщо доступно.

Якщо ви подорожуєте регулярно або планують взяти відносно тривалого перебування коротку поїздку, скажімо, приблизно від 1 до 3 місяців, ви можете виявити, що щорічний багаторазових подорожей страховий поліс є найбільш економічно ефективним рішенням.

Так само, як основний тип політики необхідно розглянути й інші аспекти, такі як вже існуючі медичні умови, чи маєте ви намір брати участь у спорті або інших потенційно небезпечних видів діяльності під час Вашої поїздки, якщо ви вагітні, ви будете подорожувати у відносно пізньому термін, я кажу відносно пізно, але прикриття для ускладнень вагітності може закінчитися протягом 24 тижнів у деяких поліс страхування подорожей, і лише деякі виходять за рамки 28 тижнів, але кришку можна до 36 тижнів вагітності за певних обставин.

Тому, коли думаєте про покупку туру страхового поліса вам необхідно враховувати наступне:
Як часто я буду мати можливість подорожувати в наступаючому році?
Яка максимальна довжина будь-якого одну поїздку?
Якщо поїздка проходить за 3 місяці мені потрібно опцію, щоб повернутися додому?
Чи є у мене особливі вимоги, або медичні або спортивні заходи?
Якщо я включу для щорічного багаторазових політики мені потрібна можливість суцільний покрив?
Якщо у вас є діти, я хотів би запропонувати вам, як ходити по магазинах навколо тарифів на дітей на сімейну політику залежить від страховика, а деякі не зарядитися взагалі. Крім того, максимальний вік дітей на утриманні допускається за сімейній політиці відрізняється між страховиками.

Це ні в якому разі не є повним керівництвом по вибравши місце вашого страхового поліса, я просто намагався надати Вам деякі поради про те, що потрібно враховувати, перш ніж розлучитися з працею зароблені гроші.

Безпечні подорожі.