види страхування життя пояснив

Є багато видів страхування життя, з різними функціями та перевагами, які задоволення різних потреб. Перш ніж придбати поліс страхування життя, ви повинні мати базові знання з типів політики доступні.

термін страхування життя пояснив

Термін страхування життя забезпечує покриття на строк від 1-30 років. Річна премія виплачується страховою компанією, щоб зберегти політику в силі. Якщо політика власник помирає протягом терміну, його або її бенефіціаром виплачується одноразова готівкових грошей. Якщо політика власник живе після закінчення терміну, політика закінчується, і ні допомог у разі смерті не будуть виплачені.

Там немає заощаджень або інвестицій функцію на термін поліса страхування життя. Застрахована особа має відповідати медичним умовах до отримання політику. Щорічної премії варіюється залежно від суми покриття і бажаної віку застрахованої особи та здоров’я. Тому що є ймовірність смерті збільшується з віком, стандартний термін життя премії збільшуються з кожним роком.

Профі терміну страхування життя є його доступність і короткостроковій перспективі воно забезпечує захист без ризику. Мінусів можна віднести тимчасовий характер охоплення, щорічно більш великих премій, а вода не тече на вас інвестиції. Термін життя політики добре працювати, якщо ви хочете, щоб погасити іпотеку в разі вашої смерті або з інших аналогічним періодом конкретних потреб страхування життя.

страхування на випадок смерті пояснив

Все життя або постійного страхування життя надає одноразову виплату бенефіціарам у разі смерті застрахованої особи. Перевага полісів життя вони не мають певний термін, так як поки страхові внески платять політика залишатиметься в силі протягом життя, або поки пожертвувань віку, які, як правило, 100. Це просто означає, що якщо ви живете в дотаційний віку, допомога виплачується вам в цій точці і політики вже не в силі. Ще однією перевагою усього життя політики є те, що грошова вартість у політиці можуть надаватися у разі, якщо застрахована потрібні кошти або не може зробити щомісячні виплати премії.

Премії за поліс страхування на випадок смерті коштують дорожче, ніж термін страхування, так як страхувальник покривається за решту свого життя. Часто страхові внески плоскі або зменшуватися з плином часу. Це можливо, тому що страхова компанія може інвестувати частину премії в облігації та акції та використовувати доходи, щоб покрити зростання вартості страхових внесків та / або зробити оплату, якщо застрахований вмирає.

Все життя, як правило, придбали в рамках домовленості майнового планування, щоб переконатися, спадкоємці піклуються, якщо ви вмирає раніше них.

Універсальне страхування життя пояснили

Універсальний життя також називають “гнучкої регульований Premium страхування життя”, і є більш гнучкою версією цілому по страхуванню життя. Як і все життя, життя включає в себе універсальний елемент економії, який росте на відкладені податкові основі. Частина вашої премії будуть вкладені і віддача від інвестицій зараховуються на вашу політику податків відкладено. Більшість політики гарантувати мінімальну віддачу від ваших грошей. Універсальна Життя пропонує два варіанти втрати годувальника. Один платить з нагоди втрати годувальника з грошової вартості поліса, тим більше грошової вартості ви будуєте, тим менше коштує політика страхової компанії. Другий варіант платить фіксовану суму, зазначену в договорі, а також будь-які грошові значення, які ви накопичили за ці роки, і коштує дорожче.

Універсальний життя політики дають вам можливість налаштувати з нагоди втрати годувальника, як ваші потреби зміни, а також гнучкість, щоб платити менші або більші премії за періоди часу. Тим не менш, необхідно вносити мінімальний платіж премії, як зазначено в договорі, щоб уникнути політики впадати.

Універсальна життя, як життя, як правило, використовується в якості частини нерухомості план для забезпечення спадкоємці піклуються після вашої смерті.

мінлива універсального страхування життя пояснив

Мінлива універсальної варіюється залежно від ефективність інвестицій на обраної страхувальником.

Оскільки застрахованих вибирає інвестиції для змінної універсальної політики ризиків і вигод інвестицій дістається страхувальника. Політика дозволяє застрахованій вибирати між різними інвестиціями тому інвестиції можуть бути розподілені між вищими і нижчими ризик інвестицій для забезпечення завжди є деяке значення в політиці і досі скористатися більш високий ризик інвестицій з потенціалом більш високий прибуток. Якщо інвестиції робити добре страхувальник не повинен платити. Якщо інвестиції працюють погано, є ризик, страхові внески повинні бути сплачені або політика стає недійсною.

Премій зі страхування життя варіюватися в діапазоні, заданому, а грошова вартість поліса.