види медичного страхування

Система медичного страхування призначений для захисту від втрати доходів і витрат на медичну допомогу. Існують дві основні категорії медичних страхових полісів: інвалідність політики доходів і медичні поліси рахунок.

Політики щодо інвалідів дохід може бути також називають втрату доходу, втрату часу або заміщення доходу. Цей тип політики оплачуватиме пільги застрахованих яких є інвалідом і не може працювати, щоб заробити регулярний дохід. Платежі можуть бути щотижня або щомісяця залежно від політики.

Медичні поліси рахунок представлені широким спектром покриття від дуже мінімальні на комплексні пакети з кількома охоплення. Деякі включають в себе як нещасних випадків і хвороб, різних витрат лікарень та інших витрат, пов’язаних з медичною допомогою, таких як нещасних випадків і хвороб політики, лікарні перебування політики, основні медичні витрати політики та основні медичні поліси рахунок.

Будь-який з цих політик може охоплювати різні комбінації вище, і можуть виплачені одноразово в sum.Some політики охоплюють тільки нещасні випадки, а не хвороба. Як ви здогадуєтеся, політики, подібні до цього, дуже конкретну інформацію про те, що вважається нещасний випадок.

Важливо зрозуміти, що визначається як нещасний випадок, як вона ставиться до індустрії медичного страхування: аварія подія, непередбачені і ненавмисні.

Майте на увазі, що будь-яке обговорення цього типу політика також поширюється на будь-який тип політики, яка включає в себе випадкове покриття, а не тільки аварії конкретну політику.

Аварія вигоди найчастіше заплатили за випадкову втрату життя (також називається смерть від нещасного випадку), випадкової втрати кінцівки або зору (розчленування), втрати часу та / або доходів, витрати лікарні, хірургічні витрати, а також витрати на медичне обслуговування, як візити до лікаря .

Випадкове користь смерті також може бути передано як “основної суми.” Цей тип покриття не слід плутати зі страхуванням життя. Існує величезна різниця між ними. Поліси страхування життя зазвичай виплачується незалежно від причини смерті. Випадкове допомога виплачується тільки якщо смерть випадкова, на відміну від Смерть з природних причин або хвороби.

Особа, яка отримує з нагоди втрати годувальника називається бенефіціаром. Політика власник має право і відповідальність імен бенефіціарів. Звичайно є основним бенефіціаром однак він / вона може призначити другого і навіть третього бенефіціара.

Основним бенефіціаром є першою людиною в черзі, щоб отримати допомогу у разі смерті страхувальника. Політика Власник може також назвати другого бенефіціара, який отримали б вигоду у випадку основним бенефіціаром вмирає перед страхувальником. Деякі політики можуть включати в себе третій бенефіціара, який відповідав би після перших двох.

Існує ще один важливий елемент у відношенні аварії політики: смерть від нещасного випадку не може бути миттєвим. Людина може померти в результаті випадкових травм місяців після виникнення аварії. Читайте політику ретельно, тому що більшість передбачають, що випадкове користь смерті будуть оплачуватися тільки якщо смерть настає протягом трьох місяців після аварії.