види комерційної страхування цивільної відповідальності

Будь-яка людина, який працює бізнес повинні знати, наскільки вразливі він або вона є багато спільних претензій, які, як правило, стикається будь-який вид бізнесу. Справа, стало бути вимогою для кожного власника компанії, щоб підготувати його або себе з первинним лінію оборони шляхом отримання комерційної політики страхування цивільної відповідальності для захисту своїх інвестицій.

З день у день невизначеності продовження підприємницької діяльності, незалежно від його розміру, вона завжди ослаблення розуміти, що, коли щось йде погано, у вас є підтримка комерційного страхування відповідальності відповідати за будь претензія, яка може бути представлена ​​по Вашим клієнтам.

Ось деякі види комерційного страхування цивільної відповідальності, щоб захистити вас і ваше підприємство від фінансового краху:

страхування цивільної відповідальності

Незалежно від того, який тип компанії ви володієте, вам необхідно отримати комерційний Страхування цивільної відповідальності, щоб захистити свій бізнес від реклами претензій, позовів про відшкодування шкоди або навіть стягнення на майно збиток. Більшість підприємств вижити на цьому виді страхування поодинці, але якщо ви купуєте це як частину політики власника компанії, то ви отримаєте зазвичай низьке охоплення. Ви завжди можете придбати цей тип політики в якості окремої політики для більш широке охоплення. Як правило, бізнес вимагає додаткового страхування відповідальності, якщо він стикається з великим ризиком залежно від типу підприємства.

страхування професійної відповідальності

Якщо ви працюєте в службі-бізнесу, то комерційне страхування відповідальності, яка підходить вашої компанії буде Страхування професійної відповідальності. Таке освітлення допоможе вам оплатити витрати і збитки, які можуть статися, коли клієнтські файли недбалості претензії у випадку помилки або упущення, фінансових помилок або стверджували невиконання з боку страхувальника. Якщо ви знаходитесь в законі або медичних професій, то ви зобов’язані купувати Страхування професійної відповідальності.

Страхування відповідальності за якість продукції

Якщо ви зайняті в індустрії продажу товарів, то ви можете скористатися захист, що забезпечується Страхування відповідальності за якість продукції. Цей вид страхування охоплює вас у випадку, якщо ваш клієнт зазнали збитків або травми через проблеми в продукті. Якщо у вас вже є загальне комерційне страхування відповідальності в Каліфорнії, а потім перевірити включень, як це зазвичай пропонує товари-завершених операцій страхування, який є також само, як і продукт страхування цивільної відповідальності. Як роздрібний продавець, ви можете зіткнутися з різними або всі три типи претензій, включаючи виробництво або виробничі дефекти, недоліки в конструкції або недостатньої попереджень або інструкцій. Запитайте будь-якого комерційного підприємства, що мав нещастя бути звинуваченим в претензії відповідальності за якість продукції, і вони скажуть вам, наскільки швидко претензії можуть вивести вас з бізнесу.

Запуск власного компанії або практикує ваша кар’єра може бути прибутковим, але у нього є свої недоліки, і, крім того, це ваша вразливість до комерційної претензій страхування цивільної відповідальності. Хоча це не повинно зупинити вас від початку бізнесу, слід, однак, служити попередженням і підштовхнути вас, щоб отримати необхідні Комерційне страхування відповідальності, щоб тримати вас захищені від несприятливих вимог, які можуть поставити вас у фінансовому руїни.