вивчити способи отримання знижки Автострахування

Вивчення багатьох способів, ви можете отримати знижку страхування авто може зайняти трохи часу, але це буде коштувати це в сумі грошей, яку ви збережете.

Ви не будете прив’язані платити високі ставки по авто страхуванню рік за роком, коли Ви шукаєте способи заощадити гроші. Страхування авто Знижка доступна, коли ви знаєте, що шукати. Погляньте на ваші оновлення заяві для вашого авто страхування, щоб побачити, скільки грошей ви платите за різними типами покриття.

Одна з речей, які ви повинні перевірити, є кількість франшизу на вашій політиці. Мова йде про суму грошей, яку вам доведеться заплатити, щоб зробити ремонт вашого автомобіля або іншого транспортного засобу водія, якщо ви винні в аварії. Нижні, що ця франшиза, тим вище ваш страхової премії буде. Вибір вищий розмір франшизи дасть вам знижку на автострахування.

Хоча базова вартість політика не зміниться, ви можете заощадити гроші, заплативши автострахування однією сумою, коли прийшов час продовжити. Коли ви платите ваші щомісячні страхові, ви платите додаткові витрати у фінансуванні витрат, які часто є досить високими. Усуваючи ці звинувачення, ви насправді отримуєте знижку в порівнянні з загальним ви платили у попередні роки. Ви можете заощадити трохи кожен місяць, так що у вас є гроші доступні на дати поновлення або ви можете прибрати ваш прибутковий податок, щоб зробити повернення страхової виплати.

Запитайте вашого страхового агента, якщо компанія надає ніяких знижок на вік і безпечного водіння запису. Якщо у вас є безпечне водіння запису, то ви знаходитеся у вигідне положення для отримання дешевого страхування автомобілів. Це один з основних факторів, що використовуються при визначенні вартості вашого страхові внески. Якщо у вас є записи кількох нещасних випадків, то страхова компанія бачить вас як поганий ризику і будуть стягувати плату більш високій ставці.

Підліткові водії, які мають хорошу успішність розглядаються як відповідальні люди можуть отримати знижку. Багато провайдерів страхування забезпечують знижку, коли ви додаєте ваш син-підліток або дочка вашу політику, коли вони демонструють, що у них є клас “B” або вище у своїх шкільних предметів. Якщо підлітки взяти уроки водіння від автошколи, це також має право на знижку на страхування. Навіть якщо у вас рекорд бути винен у кілька нещасних випадків і підвищити ваші навички водіння, приймаючи такі курси, ви можете претендувати на більш низькою ставкою.

Чим довше ви були рушійною впливає на суму, яку ви повинні заплатити за ваш річний політики. Ті, хто не керував дуже довго буде платити більш високу швидкість і ті, хто не мав авто страхування від свого імені, також повинні сплатити більше. Коли ви вперше сісти за кермо, було б корисно, якщо ваше ім’я додається в політику таким чином, що у вас є запис маючи страхування. Це дозволить зробити його більш легким для вас, щоб отримати знижки в майбутньому, коли ви купуєте автомобіль.

З багатьма страховими компаніями, які мають присутність в Інтернеті, це легше, ніж будь-коли раніше, щоб заощадити гроші зі знижкою Автострахування просто пошуку в Інтернеті. Ви можете переглядати сайти цих провайдерів, щоб дізнатися їх ціну і різні види політики, які вони пропонують. Запитуючи безкоштовно цитати з декількох постачальників, ви можете не поспішати, щоб порівняти ціни та умови, щоб знайти політика, який найкращим чином відповідає вашим потребам.