вивчити основної інформації навколо медичного страхування

Тоді медичні пункти ціна почала рости, люди стали жити довше і медичної професії став майстерним в лікуванні різних захворювань та збереження і продовження життя покупців з серйозними травмами і загрозливих для життя захворювань. Охорона здоров’я та охоплення рахунок почав зростати, що багато чого гарне кількість швидше, ніж річні доходи і премії став вирулювати як роботодавців, які приносили в левова частка страхових премій, так і для працівників, яким організації часто передаються витрати за рахунок ідеальної франшизи, більше з на кишенькові витрати і більш високі страхові внески.

За даними недавнього дослідження, проведеного MSNBC News Service, 41 відсотків американців, чиї прибутки коливається від помірної до середньої не було поліса страхування здоров’я, принаймні частина 2005 року. У 2001 році цей показник був ще нижче-28 відсотків. Крім того, набагато більше, на відміну від 50 відсотків незастрахованих американців в 2005 році було важко оплатити свої медичні рахунки. Інша тривожна статистика, 28 відсотків американців у 2005 році не було медичної страховки, Additonally 24 відсотків не було ні в 2001 році.

Отже, що робити людині, якщо вони не мають ніякого якості життя захисту або, якщо вони мають вибір між дешевим записувати план, який не виконує окупності ціни основних і доступних ініціатива, яка може коштувати трохи більше, але і забезпечує більшу краще висвітлення? За даними Центрів США по контролю і профілактиці захворювань, більшість людей, які не охоплені важливі для скринінг-тести, як мамографія, скринінг раку товстої кишки або тест на ПСА, не матиме цих іспитів. Крім того, близько 60 відсотків осіб без життєздатність страхових пропустив лікування або не купити ліки, необхідні для хронічного захворювання.

Всі ці цифри вказують на одне: люди, які пропускають медичне страхування основних послуг часто нездатні платити за ті послуги, що піддає їх високому ризику розвитку нових або загострення існуючих захворювань.

Що ви повинні створити враження, бо в план медичного страхування, особливо коли ціна питання? Важливо, що ви отримаєте краще висвітлення ви можете собі дозволити. Економія на премії можна заощадити гроші авансом, але результат може виявитися економний в дрібницях і марнотратний у великому. Іноді люди не можуть дозволити собі охоплення і іноді вони думають, тому що вони різкі, що вони просто не потрібні. Тим не менш, прекрасні люди хворіють або стикаються в серйозні аварії весь час. Ви ніколи не знаєте, коли вам потрібно охоплення.

Деякі люди вибирають «катастрофічною» страхування, яке зазвичай стосується тільки основних медичних та лікарняних цінові рівні вище певного франшизи. Під такий план, застрахований платить за середнє відвідування лікаря і ліки за рецептами. При такий план, ви будете платити невелику щомісячну премію, але будуть також страждати високої франшизи і обмежений охоплення. Франшизи починаються від $ 500 на рік, але може бути значно більше. Якщо ви купуєте дешевий поліс з франшизою $ 10 000, і ви пройти операцію, яка коштує $ 8000, ви зобов’язані платити, що $ 8000. Якщо ваша операція коштує $ 12 000, ви зобов’язані $ 10000.

Одна страхова компанія пропонує план, який коштує $ 29 за період 21-річний, Номери для некурців жінки. Там у щорічні $ 250 франшизи і $ 2500 в з пунктів кишені ціною, що страхувальник повинен заплатити перш, ніж політика ногами дюйма лікарні, хірургічного та рентгенівського цінових покриті, але й інші витрати, такі як візити до лікаря, відпускаються за рецептом ліків, охорони материнства і психічного охорони здоров’я не включені. Там в максимальній тривалості життя в 1 мільйон доларів.

Це, звичайно, зі знижкою, якщо ви не плануєте вирушити в лікаря дуже часто. Щоб зареєструватися на план, який буде охоплювати відвідування лікаря, рецепти, материнства витрати і більше може легко коштувати $ 400 на місяць-стрибок $ 371 кожні 30 днів протягом в загальній ціни в $ 4800 на рік!

Група благополуччя страхового поліса плани, які ви можете нормально вступити до через свого роботодавця, профспілки або гільдії, є кращим придбанням. Індивідуальні плани, особливо людей, які пропонують всеосяжний охоплення, може мати вкрай негативні наслідки для гаманців багатьох людей. При покупці поліса страхування здоров’я, важливо, щоб навколо магазину. Ваш вибір, який тип плану покупки буде визначатися тим, що ви можете собі дозволити, і що вам потрібно, наскільки відшкодування стурбований. Там немає ідеальної або неправильний вибір, коли мова йде про здоров’я страхування, але, як мінімум ви повинні мати катастрофічні страхування.

Є в основному 3 види планів-Плата за послуги, організації з підтримки здоров’я (ОПЗ) і привілейовані організації послуг (ППО). Плата за послуги планів розмістити різні вибір щодо лікарів і лікарень, але властивості часто включають досить багато документів і є найдорожчими. Якщо ви готові відмовитися від деяких або багато вибору, що не менше документів і зберігати певні гроші на премії, то або HMO або PPO для вас.

ОПЗ поставляє мірою швидкість вибору, включає доплати, має найменшу загальну суму документів і є найдешевшим з 3 типи страхового поліса. РРО поєднує в собі елементи плати за обслуговування і ОПЗ. Ви будете мати вибір смішних речей, ніж ви можете з ОПЗ, але менше, ніж при роботі з платних тарифного плану. Це, як правило, дорожчий, ніж ОПЗ, але дешевше, ніж плата за послугу. Усі три види захисту провести деякі аспекти Managed Care-яка визначає, як охорона здоров’я навіть можна використовувати, пов’язаних з ними, інвестування в плату за обслуговування, що йде через найменшу кількість обмежень і ОПЗ обмежується самої.

При покупці якість життя страховий поліс поставити такі питання-

* Скільки премії?
* Які послуги покриваються?
* Яка загальна франшизи і на кишенькові витрати на рік?
* Скільки коштують доплати?
* Яке максимальний час життя користі?
* Скільки свобода може у вас є при виборі лікарів і лікарень?
* Які попередні процедури затвердження фахівців бачачи, проходить таку процедуру або зробити, дивлячись на тест?
* Що рецепта препарати покриваються і в якій мірі?
* Таке психічне якість життя і покриті, як ступінь?
* Таке стоматологічний покриті і в якій мірі?

Коли ви починаєте звузити вибір, ви можете подивитися більш уважно на точних планів, здається, відповідають вашим запитам і визначити, які запропонує вам найкращий курс для вашого долара?

Америка має одне з найкращих медичних заходів у світі і одним з найскладніших поліс медичного страхування системах по всьому світу. Часто, властивості створюють враження, бути не в ладах один з одним, не в змозі спілкуватися і працювати разом. Це може бути однією з більшості розчарувань частини нікому набіг на ринок медичних працівників, лікарень і медичних компаній страхового поліса. Тільки з цієї причини, це фундаментальне даний час ви уважно і вдумливо вирішити вашу постачальника медичних пільг