вивчення різних видів страхування човні

При пошуку човні страхування, Ви можете бути вражені, коли ви виявите, що Є багато різних типів страхових полісів човни доступні. У цілому, страхові компанії пропонують тільки одну спільну гідроциклів страхування відповідальності політики, а деякі інші можуть запропонувати додатковий охоплення, який ви можете придбати. Якщо ви профінансували ваших мрій, то кредитор, ймовірно, вимагає від вас отримати конкретні покриття. Є багато різних типів покриття, який ви можете додати, як додаток до вашої стандартної політики.

Стандартна політика, страхування гідроциклів страхуванні відповідальності, потрібно за законом у більшості держав. Цей страховий поліс забезпечує покриття в тому випадку, якщо шкода заподіяна особистості або майну в результаті заходів, прийнятих на вашій човні. Це вірно це чи ні під час транспортування або насправді на воді. Ця вимога закону в тому, щоб цей тип покриття відповідальності, і кожна область буде мати свої власні вимоги щодо того, скільки вам знадобиться. Це має сенс проконсультуватися зі страховим агентом, щоб дізнатися те, що необхідно для виконання вимог закону.

Цілком можливо, що оплата медичної страховки можуть знадобитися у вашому районі. Цей тип покриття платить за медичні витрати, до певної кількості, для вас і будь-якого пасажира на борту судна, в результаті аварії, перерахованої у політиці. Як пропозиція, незалежно від того, це страхування потрібно чи ні, було б доцільно розглянути його. Медичні витрати в результаті нещасного випадку може стати надзвичайно висока.

Інший додатковий тип покриття до стандартних страхування цивільної відповідальності є усунення аварій та забруднення покриття. Це також повинно бути рішуче розглядається. Якщо ваш човен тоне чи потрапив в аварію по будь-якої причини, ви повинні видалити його відразу у відповідності з законом. Якщо нафта або газ просочується у воду в результаті аварії, ви будете оштрафовані. Видалення крах і забруднення покриття забезпечує покриття для цього типу інциденту, без покриття ви будете зобов’язані платити за вивезення та штрафи з власної кишені.

Так само, як в автомобільному покриття, ви повинні обов’язково застрахувати себе від незастрахованих човни, а також. Це працює таким же чином, як і страховки страхової автомобілістів ваш автомобілів. Якщо інший яхтсмен, який не має жодного виду страхування або достатнє освітлення, стикається з вашою човном на воді, це покриття буде платити за заміну вашої човні і необхідний ремонт.

Практично всі страхові поліси ви купуєте повинна охоплювати човен, мотор, причіп і використовується для транспортування човна. Страхування відповідальності не єдиний тип покриття, що ви, мабуть, необхідно в багатьох випадках. Переконайтеся, що ви захистити вашу човен, додатковий охоплення, який включає в себе злодійство, вандалізм, втрат, викликаних бурями, пожежі, затоплення, перекидання, посадки на мілину і зіткнення. Поговоріть з вашим страховим агентом і дізнатися, що вид страхування вимагає ваш район і типів покриття вони можуть запропонувати вам.