вивчення різних видів страхування ануїтетів

Всі види ануїтетів мають гарантії і страхування. Страхування фіксована рента ‘є страхування, яке покриває всі страхові компанії, як і будь-який інший страховий продукт. Він також містить гарантії, яка схожа на страхуванні. Гарантії в тому, що ваша база премії не буде коливатися за величиною, але просто збільшити з інтересом доповненнями.

Фіксована рента аналогічні диски Вони пропонують певну процентну ставку і застосувати це до Вашої основної на регулярній основі. Як компакт-диски, немає ніякого занепокоєння, коли ринок йде на південь, бо кошти, які ви отримуєте не мають краватку на фондовий ринок, але за рахунок спільних коштів страхової компанії.

Змінний ануїтет, однак, зовсім інша. По-перше, зростання ануїтет залежить від інвестицій результат з коштів вибраний. У вас є безліч варіантів від багатьох змінних ануїтетів. Ви не повинні покласти всі гроші в один з багатьох взаємних фондів пропонується, справді, це не варто робити. Багато хто з змінних ануїтетів мають заздалегідь обраний збір коштів, які підходять для людей різного віку і ризику допусків. Страхова компанія не має коштів у цьому випадку, якщо Ви не оберете Фонд фіксованого пропонують багато змінні ануїтети.

Страхування змінні ануїтети “схожий на фіксованих, але додає додаткове страхування ануїтетів. Оскільки цей принцип зовсім коливатися, Є гонщики, ви купуєте що гарантує збереження основного до тих пір, поки ви утримуєте свою частину угоди і тільки видалити конкретну суму доходу в певний час.

Індексовані пенсії працюють аналогічно як змінний ануїтет та фіксованого ануїтету. Індексовані ануїтету пропонує базу і гарантує повернення ви ніколи не будете отримувати більш низьку процентну ставку. Це повернення менше інтересу гарантується фіксована рента, а вона повинна бути, так як у вас є додаткова можливість для зростання. Індексовані ануїтету також пропонує Вам можливість спільного використання на прибуток, коли конкретний індекс з ім’ям в політиці, збільшується в ціні. Багато хто з них S & P 500 або іноземній індексів ринку.

Індексованих страхування ануїтетів, знову схоже на змінні і постійні ануїтети. Вони використовують державна гарантія асоціацію для захисту активів страхової компанії. Тим не менш, тому що контракт пов’язує повернення в коливання індексу ринку, у вас є додаткові страхові ануїтети. У вас є гарантія, що ваші кошти отримає мінімальний інтерес вказаною в договорі.

Існує ануїтету розроблені, щоб відповідати майже кожну програму і потреби. Якщо ви хочете дохід, негайний ануїтет ідеально підходить для вашої ситуації. Ці страхові ануїтети вам, що ви будете мати прибуток, яку ви не можете пережити, якщо ви виберіть один з варіантів життя ануїтету. Якщо ви хочете той чи інший платіж протягом певної кількості років, що опція також доступна.

Незалежно від того, яка із страхових ануїтетів або ануїтетів ви знайдете краще для вашої ситуації, більшість людей вважають, що вони є цінним доповненням для їх фінансової програми. Для того, щоб знайти кращий ануїтету для вашої ситуації, це завжди краще, щоб порівняти ставки онлайн або отримати пораду від компетентного фахівця ануїтету.