вибір типу Ван страхування

Ван страхування дуже важливо для безпеки вашого фургона. Відповідно до законів Великобританії автомобілізму, всі транспортні засоби повинні мати страховий поліс. Великобританії закони строгі, але врешті-решт вони гарні для позбавляючи вас від важких платежів пізніше. Перед покупкою будь-якого ван страхування ви повинні знати три основних типи ван страхування.

всеосяжного ван страхування

Цей вид страхування передбачає ван повне страхове покриття для вашого автомобіля. Іншими словами, вона охоплює пошкодження, нещасні випадки, аварії, пограбування, пожежі та руйнування. Всеосяжне ван страхування охоплює також третій стороні збитки. Третя сторона може бути або особа або компанія. Більше того, цей вид страхування також надає медичну страховку власнику, а також третіх осіб у разі травм. Єдина проблема з цим політики є те, що вам доведеться платити занадто багато в порівнянні з іншими видами страхових полісів. Це висока вартість страхового поліса тільки тому, що вона охоплює всі ризики, пов’язані з автомобілем.

третя пожежа партії і крадіжці ван страхування

Ця політика ван страхування дає покриття від ризику крадіжки, шкода, збиток від пожежі, стихійного лиха, блискавок і вибухів. Однак, ця страховка не покриває збитки, якщо ваша незастрахованих транспортних засобів стикається з фургоном. Перевагою цієї політики є те, що він охоплює більшість великих ризиків і залишає тільки охоплення аварії. Крім того, цей вид страхування ван набагато дешевше порівняно з каско фургона.

третя сторона ван страхування

Цей вид страхування передбачає ван міру охоплення ваш фургон. Таким чином, це найдешевший і найдоступніший політики. Це ван страхування забезпечує покриття збитку, заподіяного на третю сторону.
Якщо у вас є чітке уявлення про типи ван страхування, то ви повинні зосередитися на виборі ван страхування. Ось кілька рекомендацій, які можуть допомогти Вам у виборі підходящої ван страхування для Вашого автомобіля.

Перший момент ви повинні мати на увазі, ви купуєте ван страхування, є охоплення. Ви повинні з’ясувати, право покриття для вашого ван, наприклад всеосяжними або третьою стороною. По-друге, ви також повинні знати, використання вашого ван; наприклад, як довго ви маєте намір зберегти ваш фургон. Ця інформація повинна бути представлена ​​в комерційний страховик фургона. По-третє, існує цілий ряд страхових компаній, які вимагають встановити деякі запобіжні пристрої у вашому автомобілі. Ви повинні знати, що ці пристрої є, і скільки вони коштують. По-четверте, ви повинні вивчити переваги конкретної страховий поліс фургон.

Основна мета ван страхування є зниження фінансового навантаження на Вас, які можуть виникнути у разі пошкодження / с. Вартість страхового поліса зазвичай залежить від зони, що вона забезпечує, щоб компенсувати ризики. Таким чином, завжди вибирати страхову захист, яка підходить відповідно до ваших потреб. Крім того, страхові компанії надають додаткові можливості на різних типах ван страхування, щоб залучити більше клієнтів. Таким чином, перед покупкою будь-якого політика ван страхування пройти через особливості страхової компанії пропонує Вам, а потім шукати дешеві цитати.