вибір правильної страхової компанії для Вашого бізнесу

Один з найбільш важливих частин вашого бізнес-плану вашої страховки. Тому багато підприємств нехтують цим важливим аспектом, і залишається тільки попіл після стихійних лих. Є, однак, деякі речі, які потрібно розглянути, перш ніж підписати з будь-якої страхової компанією.

Трьох основних питань, які необхідно враховувати: ціни, сервіс та фінансової стійкості компанії. Ці три ключових особливостей може виявитися основними факторами, які впливають на ваші щомісячні премії і визначити, чи є ваш позов успішним у разі стихійного лиха.

ціна

Порівняння цитати з декількох компаній можна заощадити чималі гроші протягом багатьох років. Незначні акт увійшовши на сайт, який порівнює котирування можуть заощадити ваш час, зусилля і гроші. Не забудьте прочитати дрібний шрифт будь-якого договору страхування. Ексцеси можуть бути встановлені на дійсно високому кількості для того, щоб знизити щомісячні внески. Наявність встановленого надлишку, на відміну від процентилей претензії, часто збільшує щомісячну премію. Якщо ви вирішите провести в місяць менше, і мають більш високий надлишок, переконайтеся, що ваші заощадження будуть в змозі покрити надлишок у разі виникнення претензії.

обслуговування

Варіанти обслуговування, що страхові компанії пропонують може сильно варіюватися. Переконайтеся, що ви вибрати страхову компанію, яка була в промисловості протягом не менше десяти років. Хоча це може збільшити щомісячну премію, ви можете бути впевнені, що компанія має надійну репутацію і їм можна довіряти. Враховуючи, що ви розміщуєте всьому профілю ризику Вашого бізнесу в руках цієї компанії, вартість, як правило, варто.

стабільність

У нинішня глобальна економічна криза ми переживаємо, страхові компанії “падіння” в усьому світі. Це привід для деякою тривогою. Якщо ви застрахували свою бізнес з компанією, яка оголошує себе банкрутом, а потім повинні вимагати, ви могли б знайти себе і свій бізнес в плямі від неприємностей. Дослідження допоможуть Вам зробити правильний вибір. Переконайтеся, що ви обираєте компанію, яка має хорошу історію і фінансову репутацію. Кілька хвилин на пошук в інтернеті інформацію про компанію ви зацікавлені в може зберегти вам багато болю і страждань у майбутньому.

Кращим, хоча і не обов’язково найдешевшим варіантом, є використання сертифікованого фінансового консультанта або незалежного брокера, щоб допомогти Вам у виборі правильної і найбільш підходящі політики. Це особливо вірно, коли справа доходить до бізнесу з унікальними потребами та ризики. Загальною політикою страхової бізнес, схожий на політику домашнього майна, є достатньо безпечним джерелом за своїм розсудом за допомогою прямих страховиків, але якщо ваші ризики більш унікальним, як у лікаря або інженера, потім професійної допомоги рекомендується.

Перш за все, використовувати сенсорний здорового глузду і ігнорувати маркетингові виверти. Переконайтеся, що ви відчували себе комфортно з вашим рішенням, і що ви в змозі оплачувати свої внески. Зробіть ваше рішення якомога більше інформації у вашому розпорядженні, як ви можете знайти і переглянути своє рішення на щорічній основі.