вибір правильного терміну страхування

Пошук відповідного страхування за правильну ціну може бути більш заплутаною, ніж коли-небудь раніше. Що так багато ресурсів в Інтернеті, ви були засипані інформації, деякі інші суперечливі менш корисні, але є деякі золоті самородки в тих пагорбах це просто випадок, знаходячи його.

Ми всі повинні робити це на деякий час, покупку страховки це не самий захоплюючий досвід вашого життя, але дуже важливість, щоб це право. Почнемо з основ, ми купуємо термін гарантії, проста форма страхування життя, щоб фінансово захистити наші сім’ї або конкретного боргу, якщо відбудеться найгірше. Є багато різних видів страхування життя доступні, але на даний момент ми сконцентруємося на термін страхування, оскільки це є найбільш поширеною.

Термін страхування буде фінансово захистити своє життя за певний період часу. Він може бути використаний для багатьох цілей, можливо, для покриття конкретних кредиту, іпотеки або в ваше супровідний повсякденних витрат з ваших близьких. Нам усім потрібна захист Особливо, коли є близькі, щоб думати.

Є багато факторів страхування провайдерів враховувати при розрахунку ставки по страхуванню життя. Два найбільш очевидні і прямі є тривалість і рівень покриття потрібно. Для початку необхідно вирішити мета вашої кришки, чи буде він захистити конкретного боргу або просто допомогти своїм близьким повсякденні витрати, якщо відбудеться найгірше. Знання мети кришку можна визначити суму, яку необхідно забезпечити і тривалість кришки. Візьміть на певні борги, просто вирівняти кришку з видатними іпотеки і довжина члена. Страхування життя як і все інше, незалежно від того, який шлях ви ріжете його ви будете платити більше за більший рівень покриття. Однак, коли ви вирішили від рівня і тривалості кришка важливо отримати ряд страховиків життя процитувати як дано ваші демографічні страховика можна добре бачити вас як більш низький ризик, ніж інший і таким чином запропонувати більш вигідну вартість.

особистісних факторів

Тепер ми отримуємо сенсорний більш складним, на додаток до рівень покриття, є чинники, специфічні для кожної справи, відомості про вас як особистості, які впливають на премії в лапках. Основні чинники включають вашого віку і чи є ви курцем, курець як правило, вважається будь-яка особа, яку використовували тютюнові вироби протягом останніх 12 місяців. Як ви можете собі уявити, з віком ваші премії збільшиться у зв’язку зі збільшенням ризику смерті в той час як курці роздули премій у зв’язку з ризиками для здоров’я, пов’язані з курінням.

При покупці терміну страхування ви пройдете через андеррайтинг, процес, в якому ви розкажете ваші якості медичної і страховик призначає фактором ризику. Якщо у вас виникли серйозні існуючі умови страхової компанії може завантажити премій для покриття ризику або відхилити процитувати повністю.

охоплюють фактори

Розглянувши ключові особистісні фактори є ряд факторів, в конструкції кришки, яка може вплинути на страхові внески. Додавання додаткових можливостей і гнучкості, щоб ваш план буде завжди збільшувати вартість, основні варіанти визначити, чи є ваша премії фіксованою або перегляду, будь ви хочете, щоб ваші кришки для збільшення відповідно до інфляції, чи хочете ви, щоб покрити ваші премії повинні ви захворіли і не в змозі працювати і можливість включення критичних охоплює хвороба.

Гарантована чи переглянуті премій вибір, який ми всі повинні зробити при покупці довгострокова політика. Гарантована премій забезпечення вашої ставки є фіксованими і протягом терміну дії договору страхування, премії в розмірі £ 25 сьогодні як і раніше коштуватиме 25 фунтів стерлінгів за 20-років. Reviewable премій надати страховику право переглянути ризики, пов’язані з політикою, кожні 2-5 років, і таким чином змінити премій. Це загальна думка, що переглянуті премій, як правило дешевше, в короткостроковій перспективі, але протягом більш тривалого терміну часто в кінцевому підсумку дорожче, ніж гарантовані премії.

Індексація часто популярним вибором, воно забезпечує страховий суми не розмивається з часом інфляція, вона забезпечує £ 200000 покриву сьогодні буде як і раніше стоїть еквівалент £ 200,000, скажімо, 20 років.

Відмова від премії забезпечить ваш щомісячних премій будуть виконані, якщо ви серйозно захворів або отримав травму і не в змозі працювати, це дуже корисно при інших фінансових зобов’язань буде як і раніше повинні бути виконані, якщо ви не працюєте.

Одна з найбільших міркування на строк кришка, чи потрібно включати критичне полісу. Термін гарантії у вигляді окремого продукту буде охоплювати тільки вас на смерть, в тому числі на критичних охоплює хвороба ви також захистити себе від страждань критичних захворювань, таких як інфаркт, рак або інсульт. Це не рішення слід приймати всерйоз, враховуючи додатковий ризик страховик несе охоплюють критичних захворювань, а також побачите премій істотно зрости.

Є багато речей, щоб думати при купівлі будь-якого страхування і термін гарантії є одним з найпростіших і ми тільки подряпати поверхню. Сподіваюся, ви принаймні, знайти достатньо інформації, щоб допомогти вам зрозуміти основи життя політика і наслідки воно матиме на вашій премії.