вибір правильного плану здоров’я для Вас і Вашої родини

Медичного страхування може призвести до плутанини. В якості послуги для наших клієнтів ми зібрали це коротке керівництво, щоб допомогти їм вирішити, що їхні потреби насправді. Ці типи питань, які кожен повинен запитати себе, при розгляді питання про покупку план медичного страхування. Беручи час, щоб серйозно оцінити ваші потреби, ви можете бути здивовані тим, скільки грошей можна заощадити при покупці плану медичного обслуговування. Там немає сенсу в оплаті покриття ви ніколи не будете використовувати!

Нижче наведено короткий список деяких керівних принципів і рекомендацій з вибору плану охорони здоров’я. Будь ласка, перегляньте цю статтю, як це пропонує деякі важливі речі, які необхідно враховувати при виборі правильного плану охорони здоров’я для вас, вашої родини або вашого бізнесу.

1. Який ваш бюджет для плану охорони здоров’я? Як ви думаєте, скільки ви можете дозволити собі витрачати кожен місяць для підтримки вашого плану охорони здоров’я?

2: тип плану вам потрібно: Задайте собі кілька жорстких запитань: Вам потрібен План основних медичних, високу франшизу план, план медичного знижки, рецепти, материнства охоплення, щоденного догляду, бачення, або стоматологічне? .

3. Як часто ви ходите до лікаря? Різні медичні плани поширюється на повсякденні офіс відвідування лікаря з необмеженого використання, але вони набагато дорожче, ніж ті, які мають деякі обмеження на відвідування лікаря офісу. Якщо ви ніколи не звертаються до лікаря, план, який включає в себе цей тип необмеженої користі було б марною тратою ваших грошей. Деякі політики в галузі охорони здоров’я страховка покриває рутини “Wellness переглядів” за невелику плату або безкоштовно для страхувальника.

4. Ви приймаєте які-небудь ліки? Багато планів медичного страхування включають рецептурних препаратів. Але, якщо ви не будете приймати будь-які ліки, що мають поліс страхування здоров’я, яка охоплює приписи може бути порожньою тратою ваших грошей. Якщо ви приймаєте ліки, переконайтеся, що ви купуєте план має достатньо переваг, щоб його зробити це коштує додаткових витрат, щоб мати приписи включені в план.

5. Ви багато подорожуєте? Якщо ви багато подорожуєте, ви можете захотіти поглянути на план, який не вимагає від вас, щоб залишатися в межах мережі. Страхового відшкодування, що компанія виплачує завжди краще, якщо ви можете залишатися в мережі цієї компанії. Деякі компанії використовують загальнонаціональних мереж в той час як інші можуть використовувати більш локалізованих мережах. Тимчасові медичного страхування для подорожей те, що ви можете придбати, коли вам це потрібно.

6. Ви індивідуальним підприємцем? Приватний підприємець люди, швидше за все, мають різні потреби, ніж люди, які працюють у великій компанії. Важливо переконатися, що ваш страховий поліс покриє вас, поки ви працюєте. Не всі з них!

7. Чи плануєте ви мати дітей? Материнство покриття дуже дорого, щоб додати до політики. Майже всі медичні страхові компанії вимагають, щоб мати політику чинності з ними, принаймні за дев’ять місяців до вагітності. Якщо ви завагітніти до закінчення періоду очікування, то страхова компанія не покриє вагітності або пологів.

8. Чи існують які-небудь медичні умови, які вважаються “вже існуючі”? Більшість медичного страхування буде мати деякі дуже суворі керівні принципи для покриття вже існуючих медичних умов. Чи не Проте, багато з дисконтних програм і гарантоване дисконтні програми акцепт немає періоду очікування або вже існуючих винятків стані. Це можуть бути хорошим варіантом для вас. Це багато в чому залежить, в якому стані і як термінова необхідність догляду.

9. Вам потрібно стоматологічних та офтальмологічних охоплення? Стоматологічного або бачення плану страхування іноді може бути як кидати гроші на вітер. Деякі з планів знижки пропонують виняткову економію за ставками, які значно нижче, ніж традиційні плани страхування. Якщо вам потрібна робота основних стоматологічних відразу, стоматологічні страхові поліси не може бути вашим кращим вибором, оскільки вони будуть мати період очікування на строк до 1 року до основних стоматологічних робіт будуть покриті. Якщо ця справа для вас, знижки стоматологічні плани не є кращим вибором, так як у них немає періоду очікування або меж. Ваш річний стоматологічних Посібник може бути також обмежений на певну суму. Це означає, що якщо вам потрібно більше, ніж зубна робота покрита, ви будете платити суму, яка перевищує цей “межа” безпосередньо зі своєї кишені, на 100%.

10. Хто переваг охоплюють? Додавши користувачів в страховий поліс може привести ціни йти вгору. Чим більше людей на страховий план, тим вище ризик фінансових збитків для страхової компанії, отже, швидкість повинна бути вище.

Зберігання грошей у кишені набагато простіше, ніж зробити це, якщо ви озброєні відповідними знаннями про те, що ви збираєтеся купити.