вибір правильного окремі цитати медичного страхування

Ніхто не любить купівлю індивідуального медичного страхування. Порівняння планів медичного страхування особливо важко. Тисячі медичних страхових компаній домагаються для вашого бізнесу. Складний процес вже зроблено все важче чинності ряд різних варіантів, вам доведеться вибирати між ними. Щоб знайти медичного страхування, який підходить саме вам, потрібно враховувати наступні моменти.

розглянути щомісячних премій ви будете платити

Медичне страхування приносить з собою деякі витрати. Це щомісячні витрати, які також називаються премії. Клієнти платять цю премію кожен місяць, чи використовують вони, що їх страхова місяці чи ні. Будь-яка цитата медичного страхування ви отримаєте повинні бути зазначені щомісячні премії авансом.

витрати, понесені з позовом,

При отриманні медичної допомоги, ви, можливо, доведеться платити додаткові витрати. Ви можете бути зобов’язані платити фіксовану суму за лікарем або відвідування лікарні. Кількість може бути визначене як відсоток від суми рахунку. Фактична вартість варіюватиметься від таких факторів, як політика, допомога, що надається, будь то лікар або лікарня знаходиться в мережі, та інші подібні питання. Переконайтеся, що будь-яке медичне страхування цитатою ви отримуєте чітко перераховані ці витрати.

розглянути ваші витрати віднімаються

Індивідуальні медичного страхування часто вимагають оплати фіксованої суми, перш ніж вигоди почати. Це фіксована сума називається віднімаються, названа так тому що страхова компанія віднімає цю суму із суми, яку вони платять у переваги. Більш високі франшизи, як правило, пов’язано з більш низькою націнкою, і навпаки. При отриманні медичного страхування цитата, не забудьте перевірити віднімаються.

зі своєї кишені витрати

Ваша страховка може не покрити в повному обсязі, навіть якщо ви оплатили віднімаються. Ви можете бути зобов’язані платити невеликий відсоток після відраховуються витрати. Ця сума часто виставляється в 20 до 30 відсотків, залежно від умов вашого страхового поліса. Коли ви отримаєте цитата медичного страхування, переконайтеся, що ви розумієте, ці зі своєї кишені витрати.

отримувати лікування за межами вашої мережі

Деякі страхові плани платити більшу вигоду, коли відвідувань пацієнтів лікарі рекомендували в плані. Цей список лікарів називають мережею. Ви повинні використовувати лікарі, які знаходяться в мережі, коли це можливо. Іноді, це не дозволяє використовувати мережеві лікарі, коли ви подорожуєте. З цієї причини, читати вашу медичну консультацію зі страхування уважно, щоб переконатися, що ви знаєте, чи існують які-небудь відмінності в переваги при використанні лікарями за межами мережі.

Ви можете робити покупки на медичне страхування і дивитися на котирування свій хрест до очей. Мало завдання не менш важливі, однак, і ви заощадите цілий стан, якщо ви коли-небудь страждає невідкладної медичної допомоги. Найкращий спосіб для управління завданням, щоб отримати медичне страхування цитати з декількох різних компаній і порівняти їх. Ваше порівняння має включати в себе всі питання, перераховані тут, а також будь-які інші витрати, і деталі, які виникають. Тоді ви будете готові вибрати індивідуальний план медичного страхування, який найкращим чином відповідає вашим потребам та бюджету.