вибір правильного медичного пакет для вас

Південна Африка має більш ніж 40 медичних схем, які є відкритими для громадськості і близько 120 приватних медичних схем на загальну суму близько 7000000 бенефіціарів. Загальний річний внесок у медичну схеми складає близько мільярда R30-(відповідно до радою з медичних Схеми – 2006).

Візьміть до уваги, що Південна Африка з населенням більше 47 мільйонів чоловік! Менше 15% громадян SA належать медичні схеми. Так що питання, як же вибрати медичні схеми або плану лікарню, спеціальну опцію схемою, що вигідно для включення або виключення? У цій постійно змінюється середовищі, потрібні послуги та консультації незалежного посередника.

Той, хто не тільки інтереси конкретних медичних схемою в глибині душі, але той, хто може направити вас для забезпечення Ваших потреб задовольняється. Організація, що спеціалізується в сфері охорони здоров’я повинні допомогти Вам з наступним:

* Вибір “найбільш підходящий” медичної допомоги опції на ринку
* Розслідуванні ряду медичних схем і варіантів
* Забезпечення активної консультації з вашої справжньої медичної допомоги
* Допомогти вам з претензіями і дозвіл запитів

Вибір правильного медичний пакет

У сьогоднішньому кліматі, що належать до хорошої медичної допомоги схеми є життєво важливою частиною турботи про своє здоров’я. Медична допомога утворює важливим елементом забезпечення здоров’я людини і його або її family.Here кілька причин:

Загальнодоступні і приватного медичного обслуговування

* По-перше, висока якість медичної допомоги в приватних лікарнях і медичних закладах може в кінцевому підсумку коштуватиме масивні суми грошей.
* Проте, враховуючи стан південноафриканської державної системи охорони здоров’я, використання приватних коштів медичної допомоги, є єдиним способом піти.
* Маючи медичне план допомоги означає, що ви можете бути впевнені, знаючи, що ваші медичні витрати будуть покриті в більшості випадків.
* Вступ до шановних медичних ensurs схемою, що ви будете отримувати лікування вам потрібно, коли вам це потрібно!

Право медичних схемою матиме право медичного плану допомоги, щоб дати вам доступ до якісних ліків, особливо у випадку хронічної або тривалої хвороби. Вибір правильної медичної допомоги плану також дозволить вам адаптувати пакет медичного страхування відповідно до ваших індивідуальних потреб – і медичного страхування потребам вашої родини!

Рівнях медичного Відкриваючи кришку правого медичної схемою вимагає часу, не забудьте перевірити рівень медичного кришку на медичний план допомоги ви хочете, так як деякі медичні витрати лікування перевищують стандартні встановлені рівні. Це стає дуже важливим, якщо врахувати, хірургів або інших specialistmedical ставок, наприклад.

Ласкаво просимо до ezqoute одним з провідних медичних Південної Африки сайти порівняння допомоги. EZQuote надає вам конкурентоспроможні котирування по всіх медичних пакети допомоги. Ввівши свої дані в нашу безпечну онлайн-система страхування цитата, EZQuote зможете шукати throughour панелі страховиків, щоб знайти кращі котирування для вас і один з членів нашої команди буде з Вами протягом години. Всі наші партнери страхування належать однаково і котируванням, які ви отримаєте, буде повністю заснована на інформації, наданої Вами.