вибір правильного довгостроковий догляд страховий поліс

Перш за все, ви повинні почати розглядати охоплення на самого раннього віку. Більшість провайдерів LTC тільки гарантувати людям, які у віці від 40 до 80, а хто ще немає погіршення їх здатності виконувати принаймні, п’ять із шести основних у своїй повсякденній діяльності, або ADLs. Так що якщо ви, принаймні 40 і здоровими прямо зараз, зараз саме час подумати про покупку LTC страхування, а ви молодше, коли юо вивезти даної політики тим більше кількість варіантів і нижня вашої премії.

Якщо ви в даний час розглядають LTC страхування, важливо, щоб ви знали особливості і переваги ви хочете можливо платите.

По-перше, подумайте, як ви хочете всеосяжного охоплення LTC бути, які будуть впливати на ваші премії. Наприклад, ви хочете, щоб тільки покрити входячи в будинок престарілих, або просто вдома наданої медичної допомоги медсестра, або просто дорослий дитячий сад, або суміш з них, або всі з них?

Іншим фактором, який вплине на ваше премій, скільки щодня або щомісяця покриття ви хочете. Чим більше охоплення вище вибрано вашої премії, але пам’ятайте, якщо вам потрібно активувати політику і ваші майбутні витрати перевищують межу обраний ви будете нести пряму відповідальність за складання різницю постачальників медичних послуг. Також враховувати, чи дійсно ви хочете кришкою життя або життя необмежену покриття в сумі виплат страхового поліса, заснована на варіанти, доступні для Вас, грунтуючись на свій вік в момент подання заявки.

Ще одним фактором є пільгового періоду. Більшість політики пропонують пільгового періоду межах від двох до шести років, але ви також можете заплатити, щоб мати період терміну дії договору. Поряд з цим, вам доведеться розглянути питання про тривалість ліквідації період (аналогічно «франшиза» на інші види страхування). У період ліквідації всіх накопичених медичні витрати, які LTC кришки політики платять зі своєї кишені. Можна мати нульовий день усунення періоду, але ваші премії буде досить високою для цього. Більшість періоди політики провайдерів ліквідації не перевищуватиме 100 днів.

Чим довше цей період нижнього вашої премії, за інших рівних умов, так що це одна з областей, де можна заощадити досить багато грошей на премії, якщо ви відносно молоді, як ви можете очікувати, щоб мати достатньо грошей, заощаджень та інвестицій в майбутньому для фінансування одного з варіантів більше період ліквідації якщо виникає необхідність.

Також попросіть страхового агента про функції захисту інфляції. Це буде дуже важливо, особливо якщо ви молодше, те, що з витрат на охорону здоров’я постійно зростають. Уявіть, що станеться з вами, якщо ви вибрали комплексний охоплення межу $ 100 в день, а через 20 років вам потрібно використовувати страховку, але що ж кількості медичної допомоги тепер коштує $ 1000 в день!

Нарешті, одне LTC політики, яка може істотно підвищити ваші премії (навіть подвоїти їх), але надзвичайно важливим називається метод не-Конфіскація вигоди. Ця функція дозволить вам як і раніше отримувати переваги політики, навіть якщо ви припиніть платити страхові внески. Якщо ви серйозно ослаблених або фінансово знедолених від сплати своєї частини медичних витрат і не в змозі платити страхові внески в майбутньому, це перевага може буквально врятувати ваше життя або запобігти ваших дітей від банкрутства піклуватися про вас.