вибір правильного велосипедний замок

Велосипедний замок є фізичною пристроєм безпеки, використовувані на велосипедах, щоб запобігти крадіжці. Як правило, вони використовуються для кріплення велосипеда до стійки велосипеда або будь-якого нерухомого об’єкта. Велосипедні замки є безпечним і недорогим рішенням для безпеки і збереження вашого велосипеда, коли ви їдете на роботу або навчання. Навіть якщо ви не комутуючих велосипед замок може бути зручно для зупинки під час прийому атракціонів.

Одна важлива річ, щоб розглянути, вибираючи велосипед блокування є хто, швидше за все, вкрасти ваш велосипед. На зайнятій території університетського кампусу, наприклад, крадіжки, часто злочини за розрахунком, коли хтось помічає велосипед, який не був замкнений. Однак, якщо ви їздити на велосипеді навколо міського центру для поїздок на роботу, люди можуть мати спеціалізоване обладнання, таке як ломи, відмички та ножівки, що не підходять для більш слабких замків. Залишивши свій велосипед в тому ж громадському місці, протягом декількох годин, у той час, на відміну від кількох хвилин, поки ви орендуєте DVD, хтось дає ще більше часу, щоб скористатися слабкістю зокрема вашого замку.

Ви хочете, щоб найкращим велозамок ви можете собі дозволити, оскільки його вартість завжди менше, ніж замінити вкрадений велосипед. Більшість людей рекомендую витрачати близько 10% від вартості вашого велосипеда на його замок. Якщо ваш велосипед дуже дорого або дорогий, спробуйте комбінацію декількох замків при виході вашого велосипеда в незнайомій місцевості або протягом тривалого періоду часу.

матеріалів

Купити замок або ланцюг інструменту загартованої сталі. Це означає, що різання, розпилювання і буровий інструмент зустрічатиме металу того ж твердість, і не буде проникати в нього, як вони будуть звичайних сталей. Дешеві замки використовувати крихкі сталі, яка може бути порушена домкрат. Подивіться на гнучкі, не б’ються сталі, яка дасть, а не перерву, в умовах стресу.

* Розглянемо U-Lock. Мова йде про найбільш популярних. Однак, не всі U-замки будуть створені рівними. Обов’язково прочитайте гарантії, який поставляється з замком. Крім того, купіть найменше можливе U-Lock для ваших потреб – це дозволить менше місця для злодія деякі важелі для його або її ломом або іншими інструментами.

* Розглянемо тросом. Це найпростіші для злодія, щоб скоротити, але також є найбільш гнучкими і недорогими.

* Розглянемо мотоцикла замок. Ці дуже міцні зв’язки ланцюга типу замків, які практично неможливо, щоб прорубати. Тим не менш, вони дуже важкі.

* Розглянемо ключовий замок. Замки, як правило, складніше зламати, ніж кодові замки.

* O-замки пропонують кращий захист для вашого велосипеда. Небагато виробники продають їх, Байк-клуб і Masterlock два, які приходять на розум, але не всі магазини велосипедів нести їх. Розпитайте. Регулювання робить їх великими для забезпечення щільно рами і передньому колесу велосипеда стійку. Це допомагає запобігти злодіїв від отримання сторонніх пристроїв в замок. Їх механізми блокування також важко вибрати.

Механізм блокування велосипеда складається з двох частин: структури, яка кріпиться на велосипеді до себе або до стаціонарного перила і сам замок, обидва з яких мають сильні і слабкі сторони. Деякі Велосипедні замки використання комбінацій, як і шафки. У той час як комбінація здається безпечним, тому що вони не так легко здогадатися, ці види замків, як правило, прив’язаний до тонкої металевої ланцюжком, яка легко встановлюється окремо з фрези болт. З іншого боку, вам не доведеться турбуватися про втрату ключа, якщо ви схильні до забудькуватості, і вони легкі, щоб нести всюди. Кодові замки будуть працювати в якості візуального стримуючим фактором проти тих, хто шукає легке викрадення.

гарантія

Хороші замки гарантують ваш велосипед від крадіжки до заданого значення. У домашніх страхових полісів зазвичай не поширюється на вкрадені велосипеди на суму понад 23 000 INR або близько того, це важлива особливість. Переконайтеся в наявності достатнього страхового велосипеда.

Для багатьох людей, вага є важливим фактором при виборі велосипеда замок. Чи є ви підготовку в гірському велосипеді, бігові марафони, або просто відвідати друга, останнє, що ви хочете це двадцять фунтів ваги прив’язали навколо вашого кадру уповільненням вас вниз. Існує не точне співвідношення між вагою і міцністю, однак. Спеціальної сталі, називається інструмент загартованої сталі, принаймні буде так сильна, як багато пив і фрез, не будучи надмірно важким.

Деякі виробники пропонують гарантію разом зі своїм замком, який може частково відшкодувати вам ваш велосипед повинен зникнути. Звичайно, немає нічого абсолютного. Останнім часом він потрапив у поле зору зацікавлених велосипедистів, що деякі види дуже надійними замками може насправді бути відкритий з пластмасовим корпусом із звичайною ручкою. Майте на увазі, що в той час як кожен замок велосипед має свої слабкості, є багато питань, які слід враховувати при купівлі правильний вибір для вашого велосипеда.