вибір правильного Автострахування

Для того, щоб правильно вибрати покриття, важливо розглянути те, що ви страхуванні. Якщо у вас є новий автомобіль, який як і раніше під кредит у банку, то ви хочете, більш високому рівню охоплення на автомобіль. Якщо ваш автомобіль оплачений, але все ще має деякі залишкової вартості, ви можете розглянути більш низький рівень охоплення. У нижній частині, є автомобіль, який не має ніякого значення за їзду вона забезпечує Вам і Вашій родині. Для цього автомобіля, ви хочете мінімально можливого рівня охоплення. Беручи Массачусетс в якості прикладу, держава регулює, що страхові розбивається на обов’язкове і добровільне областях. Деякі з обов’язкового страхування необхідні в цьому стані тілесні ушкодження іншим, особиста охорона травм і матеріального збитку чужому. Ці області зазвичай являють собою фіксовану вартість з дуже мало місця для знижки, за винятком суми в доларах виборі для охоплення. Додаткове страхування включає в себе крадіжку, медичні виплати, зіткнення, і заміною транспорту. Кожна з цих функцій буде додати в загальну вартість вашої політики.

Сума Вашої політики, незалежно від стану, буде змінюватись в залежності як на обов’язкове страхування і суми в доларах обраний для охоплення. Знижка страховики, як правило, знизити суму страхового покриття у вас є до мінімуму для того, щоб знизити премію. Дуже важливо при порівнянні страхування від різних постачальників, що ви порівнюєте точне покриттів. Ще одна область, як правило, можна контролювати вартість у знижки застосовуються. Знижки зазвичай залежить від держави, і ще раз використанні Массачусетса як наш гід, в діапазоні від кредиту на освіту Драйвери для протиугінних і подушки безпеки. Більшість країн мають або страховий комісар, або хтось в офісі секретарем Штатів, який може надати вам список затверджених знижки для цієї держави. Там можуть бути додаткові знижки від окремих страхових компаній, а також. Ці знижки діапазоні від ААА до коледжу випускники акції Промо-акції і може допомогти вам досягти значної економії коштів.

Не забудьте також перевірити на низький пробіг знижки, знижки для водіїв шкільного віку, а також декілька автомобілів знижки. Як ви можете бачити, існує велика різноманітність способів знецінити страхового покриття. Один з кращих способів, щоб знизити загальні витрати має бути безпечним водієм. Як уникнути додаткових витрат, доплат від штрафів за перевищення швидкості і з вини аварії матиме найбільший вплив на ваше страхування витрат. Літні люди можуть також випадково скористатися спеціальними знижками Insuranc, зазвичай тому, що вони їздити набагато нижче кількість миль, ніж середньостатистичний водій. Таким чином, щоб підвести підсумок, ви хочете порівняти політики ретельно, зокрема, роблячи покупки онлайн. Ви повинні навчити себе на доступні знижки у вашому районі і від різних компаній, і ви хочете, щоб переконатися, що ви оберете відповідний покриття для автомобіля ви їдете. Нарешті, дозвольте мені додати слова застереження для тих водіїв, у державах без страхової вимоги, краще мати деяку страховку, щоб захистити свої активи, ніж врятувати кілька сотень доларів на рік у вигляді премій.