вибір правильного Автострахування

Майже в кожній державі, є закон, на отримання страховки для Вашого автомобіля. Якщо ви шукаєте для страхування автомобілів, ви знаєте, що мінімальні нормативні акти? Крім того, ви повинні знати, що законом мінімального необхідного охоплення не може бути достатньо. Якщо ваш автомобіль колись вкрадений або пошкоджений, з вашої вини чи чужий, якщо ви перебуваєте під застрахованої, ви могли б платити з набагато більше для заміни або ремонту вашого автомобіля, або за тілесні ушкодження.

Американці платять стільки, скільки $ 900 на рік на авто страхування, і якщо у вас є нові, дорожчі моделі автомобіля, ви будете платити набагато більше. Тим не менш, багато людей можуть опинитися під застраховані, або навіть надмірно застраховані в неправильних місцях. Як ви можете з’ясувати, скільки охоплення вам дійсно потрібно?

Це може здатися складним, але насправді є лише кілька конкретних типів покриття, що вам може знадобитися. Якщо зосередити увагу на основних частин різних страхових полісів авто, ви можете бути впевнені, щоб отримати право типів покриття. Наступним кроком після цього є вибір правильної суми на покриття для Вашого автомобіля.

скільки охоплення вам потрібно?

Різні авто страхування варіанти призначені для установки в усе, що потрібно, хоча більшість людей знаходяться під застраховані, або з неправильним типом покриття. Кожна держава має положення про те, скільки автострахування вам потрібно, але ці закони часто шлях нижче, ніж те, що ви можете насправді потрібно, якщо ви коли-небудь в серйозної автомобільної аварії.

Ви також можете бути надмірно застрахованого. Є типи політики, які можуть не підходити для Вас і Вашої ситуації. Очевидно, що ви платите більше за більш широке охоплення у вас є. Вам потрібно буде вибрати правильний вид страхування для вас.

Це завжди залежить від вашої ситуації, але в середньому, від $ 100000 і $ 250000 рекомендується для особистого страхування від нещасних випадків. Переконайтеся, що ваша політика буде також охоплювати вас, якщо ви не винні, і якщо інший водій перебуває під застрахований. Ви повинні також розглянути, скільки охоплення вам потрібно з більш старої моделі автомобіля. Якщо ви є власником старого автомобіля, страховий поліс повне охоплення буде коштувати набагато менше.

Пам’ятайте, що ваша страховка буде відрізнятися в залежності від типу автомобіля, ви їдете, а також як часто ви їздите, і ваша особиста картка водія. Більше нещасних випадків ви берете участь в, очевидно, більше ви будете платити в страхуванні. Ви також більше платити за автомобіль, який призначений і вкрадених частіше, як спортивні автомобілі або позашляховики. Чим менше ви водите, судимості водіння, і менш дорогий автомобіль буде заощадити сотні доларів на страхування.

різні типи покриття Автострахування

Є кілька типів варіантів, коли справа доходить до авто страхування. Хоча ви, можливо, буде потрібно більше в одній області, або менш в іншій області, ви повинні отримати принаймні, мінімальні вимоги держави в кожній області по мірі необхідності, а потім збільшити його за те, що вам потрібно більше.

Страхування цивільної відповідальності страхування є основним видом страхування ви знайдете доступні. Він охоплює вас і ваше майно, якщо ви були винні в автомобільній аварії. У деяких випадках це включає в себе всі судові витрати, хоча ви повинні перевірити ще раз політики, щоб переконатися, це входить, а також. Це також може впасти охоплення зіткнення, справа йде так, що ви зіткнетеся з об’єктом, а не інший автомобіль. Цей вид страхування буде охоплювати це. Деякі цього не роблять. Завжди двічі перевірте ваш страховий поліс, щоб ви знали, що включено.

Цей тип політика не поширюється, якщо інша людина винен, однако. Таким чином, ви, ймовірно, також необхідно під-застрахованої автомобіліста охоплення. Цей тип покриття допоможе вам, якщо інша сторона не розглядається в страхуванні, або перебуває під застрахованих та їх політика має межу того, скільки вони будуть платити поза. Це допоможе в цьому випадку ви отримаєте в результаті нещасного випадку, а також медичні рахунки або збиток переважує політику під-застрахованої автомобіліста.

Всебічний охоплення часто потрібно, якщо ваш автомобіль фінансується, через банк або автомобіль компанії. Всебічний охоплення страхування виплачує на різні обставини, наприклад, крадіжки, підпали, стихійних лих або інших видів вандалізму. Відповідно до цього охоплення, ви будете мати франшизи. Франшиза, скільки ви будете платити, зі своєї кишені, щоб покрити витрати на відшкодування збитків або заміни, перед страхова компанія почне виплату. Якщо франшиза високий, щомісячний темп, або премія, яку ви платите, буде нижчою.

Ви також повинні серйозно подивитися на особистого захисту травми. Так багато людей скупитися на цьому, думаючи, що вони не потребують такої великої, або припустити, що хтось ще, хто в автомобільній аварії покриє витрати. Ви хочете, травми захисту авто страхування, тому що це покриває витрати на медичне обслуговування незалежно від того, хто винен, і досить часто, якщо не було ніякої третій стороні. Ви також хочете, щоб переконатися, хто підпадає під дію політиці охорони персональних травм, тому що це може тільки покрити вас і вашої родини ви зареєструвалися, і не хтось інший може статися, були їхати з вами у вашому автомобілі.

Якщо у вас є класичний автомобіль, є спеціальне страхування тільки для Вашого автомобіля. Це стосується моделей автомобілів старше 25 років і має різні змінні залежно від того, що вам потрібно. Це окремо від інших видів політики, тому вам доведеться попросити це тип покриття зокрема. Перевірте політики, ви можете бути обмежені від того, скільки миль Ви можете вести свій автомобіль щороку повинні бути охоплені.

У число різних стратегій там, ви повинні розглянути розмовляв з брокером страхування автомобілів. Брокер може дозволять Вам точно знати, скільки охоплення вам може знадобитися для Вас і Вашої родини. Слід також бути в змозі допомогти вам вибрати політику з різних страхових компаній. Брокер автострахування не буде коштувати вам більше грошей, але ви отримаєте краще уявлення про те, що охоплення вам потрібно, і більш широке розмаїття варіантів на вибір.