вибір для самозайнятих медичного страхування

Увійшовши в бізнес на свій розсуд може бути дуже страшним пропозицією. Занепокоєння здається, виникають на кожному кроці. З фінансами для забезпечення достатньо роботи, щоб залишатися зайнятим насправді, стосується людей, навіть не думав, могли б стати проблеми будуть! Там, принаймні трохи комфорту, які будуть матися на самостійно зайнятих передньої медичного страхування; варіанти.

Пошук кращих можливих наймом медичного страхування, досить імовірно, залежить від особистих обставин, однак, і навіть держава, в якій проживає. Наприклад, деякі держави вимагають страхові компанії дозволяють включення самозайнятих в групі плани в галузі охорони здоров’я за особливих обставин, інші ні.

Основні речі, щоб подивитися на самозайнятих медичного страхування, включають в себе:

* Необхідність. Наймом, як правило, якщо знайти інший варіант, такі, як групи покриття дружина, це буде кращий загальний вибір. Покриття Премії, як правило, менше і загального захисту краще в багатьох випадках.

* Кількість співробітників. Якщо ви збираєтеся в бізнес на свій розсуд, без співробітників, це може бути важко, щоб потрапити в груповий політиці. Коли ця опція присутня, однак, вона має тенденцію пропонувати найбільшого висвітлення за найменшу кількість грошей. Кількість працівників у бізнес може відкрити двері для групи покриття. Крім того, якщо ви збираєтеся в поодинці, перевірте близько, щоб бачити, якщо ваші держава пропонує будь-якої групи медичного страхування лазівки для самозайнятих. Це може врятувати вас пачка.

* Тип покриття кращого. Це значною мірою впливає на варіанти і ціни, пропоновані. Вирішіть, якщо ви хочете охоплення HMO, PPO або просто катастрофічна госпіталізації. Перші два варіанти є ті самі люди, як правило, щоб піти з, але останній має деякі переваги в крайньому випадку.

* Гроші можна витратити на премії. Це, на жаль, буде великим визначальним фактором для багатьох – особливо недавно наймом в більшості випадків. Політики можуть варіюватися від трохи більше $ 100 в деяких випадках добре в $ 1000 або більше.

Як тільки були прийняті рішення, прийшов час, щоб навколо магазину. Кращий спосіб зробити це, щоб застовпити гідний блок часу і зробити деякі великі торгові порівняння. План отримувати багато телефонних дзвінків і розміщення їх, навіть якщо використовується інтернет.

Для того, щоб рішення за найкращими планом для самозайнятих медичного страхування, важливо дивитися на загальну картину. Розгляньте такі речі, як франшиза, щомісячні премії, загальний охоплення, витрати за свій рахунок і навіть лікарського забезпечення. Кращі варіанти, як правило піднятися на вершину досить швидко.

Увійшовши в бізнес може бути фантастичний крок за свободу і фінансову безпеку. Це, однак, може принести багато занепокоєння з ним. Покупки для кращого наймом медичного страхування, як правило, одне з найбільших труднощів, які приходять разом з цією пропозицією. Витратьте час, щоб повністю дослідити варіанти, щоб знайти найкраще охоплення найбільш економічному тарифом. Це може окупитися в майбутньому.