вибір ваш Медігеп план повинен бути заснований на перевагах ви хочете

Medicare доповнення страхування є приватне страхування здоров’я, пропоновані приватними страховими компаніями власникам Medicare політики. Це додатковий план надає деякі з витрат охорони здоров’я, на які відсутні або частково надається первісним політики Medicare. Він також відомий як Medigap як вона допомагає заповнити розрив між витратами повернуті з Medicare і загальна сума стягується. Medigap відноситься до різних приватним Довідкова планів медичного страхування Medicare продана бенефіціарів в Сполучених Штатах, які забезпечують покриття медичних витрат, що не або тільки частково покривається Medicare. Назва Медігеп є похідним від поняття, що вона існує, щоб покрити різницю або «розрив» між витрати відшкодовуються Medicare і загальна сума стягується.

За право мати Medigap політиці людина має бути зарахований до частини А і В оригінальній Medicare, перш ніж вони можуть записатися в план Медігеп. У період відкритої реєстрації, яка починається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше, людина може отримати план Медігеп гарантованим в питанні (тобто без медичного обстеження потрібне). Поза відкрита реєстрація, видача страхової компанії може знадобитися медичне обстеження, і отримати заяву лікуючого лікаря, якщо це необхідно. Медігеп страхування не є сумісним з іншими формами приватного страхування Medicare, наприклад, план Medicare Advantage.

Медігеп страхування продається приватними страховими компаніями. За законом, компанії можуть запропонувати тільки 12 стандартних Медігеп страхові плани, плани, названий через L. Кожен план має свій набір пільг. Але, як Medicare Частина А і В вважаються основними планами тому перевагами цих планів можна знайти майже у всіх Medicare доповненню планів страхування.

Є деякі умови і для використання Medigap планів. Як, наприклад: Medicare бенефіціарів, які надходять в автономний план Частина D не може утримувати частину лікарського забезпечення їх Медігеп політики. Люди з Медігеп політики, які включають лікарського забезпечення, які зараховані до Medicare Part D від 15 травня 2006 було гарантовано право перейти на інший Medigap політику, яка не має охоплення відпускається за рецептом ліки. Бенефіціарів, які зволіють зберегти Медігеп політики лікарського забезпечення після цієї дати, не володіють таким правом. У цьому випадку, можливість перейти на Медігеп політики без лікарського покриття визначається виключно на розсуд приватної страхової компанії видачі заміни політики, але одержувач може вибрати для видалення лікарського забезпечення від їх поточної політики Медігеп і зберігають всі інші переваги.

Інша важлива річ, яку слід згадати в цьому контексті є те, що від того, що компанії ви можете придбати Medicare доповненню планів компанії зобов’язаний забезпечити ті ж переваги. Наприклад, всі План C політики мають ті ж переваги, незалежно від того, яка компанія продає плану. Тим не менш, премія стягуються додаткові збори.

Це завжди краще, щоб пройти через пропозицію документів всіх Medicare доповненню планів для того, щоб вибрати ідеальний план для себе. Іноді деякі здавалося б, менш вигідним політики може виявитися кращим вибором, оскільки вони економлять багато грошей у вигляді франшиз.