вибрати Medicare доповненню планів відповідно до ваших вимог

Medicare доповненню планів є одним з тих страхових планів, які пов’язані виключно з медичним страхуванням. Це свого роду приватного страхування здоров’я, щоб доповнити початковий план Medicare. Основна мета плану Medicare доповнення, щоб допомогти оплатити деякі витрати на охорону здоров’я або заповніть прогалини, які залишилися осторонь від первинних планів Medicare. Це частково нагадує співстрахування і франшиз. Іноді, що Medicare доповненню планів також охоплює деякі видатки, що не AL все покривається початкові плани Medicare. А тому, що ці плани охоплює прогалин між політикою охоплення початкові плани Medicare і фактичною вартістю заборгованості, їх ще називають Медігеп політики. Але слід мати на увазі, що ви повинні бути бенефіціаром Оригінальною частиною плану Medicare А і В, щоб отримати вступив на Медігеп політики. Медігеп політики не можуть бути продані окремо.

Якщо ви знаходитесь в початковий план Medicare ви можете купити план Medicare доповнення, і обидві з них буде платити вам свою частку охоплення. Слід зазначити, що політика Медігеп приватних планів медичного страхування і приватні страхові компанії можуть тільки продати їх, а не будь-якими державними організаціями. Ці плани повністю у веденні приватних страхових компаній. Але слід зазначити, що, хоча ці плани повністю управляється і продаються приватними страховими компаніями, але як і раніше є тільки 12 додаткових планів позначені через L. Всі ці плани існують окремі поліса але плани в рамках цього ж супровідний лист повинен забезпечити ті ж переваги. Це означає, що незалежно від того, від якої компанії ви купили політики, вони повинні забезпечити той же обхват, як це передбачено в інших компаніях, не більше й не менше.

Майже всі Medicare доповненню планів забезпечують основні переваги плану і, крім того, що вони мають додаткові переваги. Тому, перш ніж вибрати план для себе ви повинні бути дуже обережні, так що ви можете вибрати правильний вибір для себе, а не втратити угоду. Тому, які звертаються за допомогою страхового агента може бути найбільш плідним, оскільки вони більш обізнані про деталі політики та ставки різних компаній. Більше того, слід пам’ятати, що при тому, що компанії зобов’язані забезпечити ті ж переваги при тих же супровідний лист, але у них є свобода фіксуючи їх курс. І ставки страхових внесків за той же план може відрізнятися для різних компаній. Тому це належним чином рекомендується прочитати пропозиції ретельно документи, а також порівняти ставки страхових внесків для різних компаній, перш ніж інвестувати.

Крім того є деякі додаткові пільги, що надаються плани B через J. плани F і J забезпечують високу франшизу варіант. Хоча іноді вони коштують трохи більше, але платить ще більше натомість. І в деяких випадках це також видно, що деякі з цих планів, хоча в зовнішньому виглядом платить менше, ніж інші плани, але в оригінальній факт економить багато більше у вигляді щорічних франшиз. Тому дуже важливо знати Ваші вимоги чітко і вибрати план, відповідно, що відповідає самим вашим вимогам.