вибрати і медичної страхової компанії і план

Коли ви купуєте медичну страховку важливо дивитися не тільки на різні плани на пропозицію, а й на різних страхових компаній надання цих планів. Деякі компанії спеціалізуються на наданні всього група планів медичного страхування, і ці, як правило, діляться на великі і малі групові схеми. Є також компанії, які спеціалізуються на наданні індивідуальних та сімейних планів і, звичайно, компанії, які надають широкий спектр планів, що охоплюють груп та окремих осіб. Нарешті, є також компанії, які спеціалізуються на страхуванні для певних типів особистості, такі як пенсіонери.

Багато компаній мають імена Звичайно побутових і надають страхове покриття для мільйонів клієнтів протягом багатьох років, в той час як інші є відносно новими і як і раніше мають достатньо невелику клієнтську базу. Вік компанії цілком може бути те, що ви вважаєте важливим, так як літні компанії будуть мати солідний послужний список, але не виходять на новачків, так як вони часто надають широкий спектр стимули, щоб допомогти побудувати там бізнес. Секрет у тому, просто щоб переконатися, що ви перевіряєте перспективних компаній, перш ніж приймати будь-який план медичного страхування.

Як тільки Ви звузили свій пошук до жменьки можливих страховиків тоді, і тільки тоді, зверніть вашу увагу на плани, запропоновані цими компаніями і порівняти переваги різних планів.

Страхування планів може бути трохи складніше, але важливо, щоб ви прочитали деталі кожного ретельно планувати і виглядають не просто за те, що покрито, а й для всього, що виключена, або покрита лише в обмеженій мірі. Пам’ятайте також, щоб дивитися на всі області, для яких ви, можливо, захочете закрити, такі як аварійні служби, хірургічні та медичні витрати, що відпускаються за рецептом ліки, лікування психічних проблем зі здоров’ям і все інше, що ви відчуваєте, це вимога в вашій особистій справі.

Винятків, зазначених у кожному плані це та область, яка вимагає особливої ​​уваги, так як всі плани будуть включати винятки і ці, як правило, похований в деталізації плану, а не чітко написано в вступні сторінки. Пам’ятайте, зокрема, що винятки можуть не завжди бути простим у місці. План може, наприклад, сказати, що стоматологічна допомога виключена яка досить проста. Тим не менш, цей план може також сказати, що лікування зубів покрита, а потім заховані в «визначення» плану вона може сказати щось на кшталт: “Для цілей цього плану стоматологічного лікування визначається як будь-які стоматологічні роботи з реконструкції, що випливають з серйозної аварії або травми “. Таким чином, читати все, в тому числі “винятків”, “визначення”, “обмеження” і в будь-яку іншу товарну вони можуть вибрати, щоб додати.

Нарешті, як тільки ви звузили вибір до двох або трьох планів, які з авторитетних страхових компаній, і які відповідають вашим потребам, то погляньте на вартість кожного плану і прийняти рішення на основі яких план являє краще співвідношення за гроші.