вибрати різні типи полісів страхування життя

Ніхто не знає напевно, що готує нам майбутнє. Ми можемо бути тут сьогодні, але ми впевнені, що ми будемо як і раніше навколо завтра? Що відбувається з тими, хто покладається на нас за фінансовою підтримкою? А наші діти, які до цих пір вивчають? Відповідальних осіб підготуватися до несподіванок. З кончиною на носі, а це всього лише питання, коли це відбудеться, ми повинні бути готові.

Отримання страхування життя є одним із засобів їх фінансового становища. У своїй найпростішої формі, страхування життя є договір, який передбачає, що в разі смерті страхувальника, страховик виплачує призначений бенефіціар зазначену величину. У такому випадку, ви можете отримати по страхуванню життя, так що в разі, якщо ви минуться, ваша дружина або ваші діти отримуватимуть грошові допомоги.

Ця фінансова послуга розвивалася протягом багатьох років нересту різних видів страхування життя. А з урахуванням варіантів, має сенс уважно вивчити кожен з них, щоб визначити той, який найбільш личить вашим потребам.

види страхування життя

Існують дві основні категорії страхування життя політики захисту та інвестиційної політики. Простий механізм страхування життя згадувалося вище, є прикладом першого, і більш відомий як термін страхування. За допомогою цього типу, вам надається страхове покриття протягом певної кількості років (або строку). А для захисту, що надається, ви повинні заплатити певну премію. Це чиста страхування в природі і не існує положення про накопичення грошової вартості.

Але термін страхування коливається. Ряд постачальників продають їх з різними комбінаціями номінальної суми, премії, і за термінами. Так що мало того, що ви вирішили на отримання чистого страхування, тому що ви будете все одно доведеться вибирати з різних варіантів, доступних на ринку. І це додає до типи полісів страхування життя, і призводить до додаткових складнощів у прийнятті рішення.

Якщо ви після вкладення ваших коштів і мають страхового захисту в той же час, а потім піти на інвестиційну політику. Знову ж, є кілька варіантів, як все життя, загальна життя, і змінні життя. Вся життя надає вам життя страхового захисту життя та резерву готівкових значення, яке ви можете отримати доступ на певний період часу. Однак, це за рахунок більш високої премії. Крім того, премії і смерті вигоди заздалегідь і виправлені. Універсальний страхування життя, з іншого боку, допускає змінну премії і смерть переваг. У порівнянні з першими двома, мінлива страхування життя забезпечує максимальну гнучкість для інвестицій, так як він дозволяє власнику поліса виділити певну частину премії для цієї мети. Само собою зрозуміло, це також і найдорожчий.

Вибираючи страхування життя

Необхідно розібратися в особливостях різних типів полісів страхування життя для того, щоб зробити розумний вибір. Якщо є умови, які вимагають подальшого пояснення, ваш агент повинні бути в змозі внести ясність у ці питання. Пам’ятайте, що ваш вибір повинен залежати від того, що вам потрібно, а не те, що агент продає вам. І не соромтеся звертатися до інших.