вибрати розумну політику страхування

Крім страхування життя корпорації, громадськість страховика життя сектора, Є більш ніж 17 інших приватних страховиків життя сектора, а більшість з них є спільні підприємства, злиття між індійськими групами і світових гігантів страхування. Єдиним страховиком Життя в державному секторі страхування життя корпорації в Індії. Деякі з страхування життя в приватному секторі Tata AIG Life, HDFC Standard Life, Бірла НД життя, ВГО Страхування життя, Kotak Mahindra Старий взаємне страхування життя, страхування життя Aviva, Metlife Індія страхування життя.

Якщо людина вирішила для поліса страхування життя, то треба серйозно задуматися про те, яку політику, яка підійде краще його або її. Треба думати про премії та інших переваг, включаючи грошові вигоди на серйозну увагу. Тоді має відповідати вимогам з політикою, щоб отримати кращий сервіс. Кращий поліс страхування життя дозволяє людині вибрати страхову політику, вирішивши застрахувати своє життя. Після цього наступне завдання полягає у виборі поліса страхування життя, що є кращим. Це досить жорстка через незліченні страхових продуктів та їх особливості. Можна було б мати великі труднощі в ухваленні рішення, оскільки воно є одним з найважливіших той, який включає гроші, фінансова стабільність і допомоги в разі смерті. Це допомагає в прийнятті правильного і розумного вибору, якщо одна оцінює і аналізує страхових компаній та їх політику на основі деякого критерію. Деякі з критерієм вибору кращих поліс страхування життя є аналіз різних категорій страхових планів і розуміти різні види страхування життя і їх підкатегорії.

Вона потребує належне дослідження ринку, і потрібно зібрати інформацію про популярних страхових полісів, доступних на ринку. Хоча деякі політики дозволяють вилучень і позичати гроші, але вони, ймовірно, щоб знизити допомог у разі смерті в більшості випадків. Людина повинна прагнути отримати онлайн кращі страхові, так як люди залежать від викупної вартості вирішити, довіра до страховим полісом, який не повинен бути головним вирішальним фактором. Звичайна людина повинен прагнути, щоб отримати кращі онлайн страхування, яка допоможе оцінити фактори ризику.

Кожен не може дозволити собі премії необхідно отримати суму покриття необхідно. При оплаті страхових внесків є серйозною проблемою, то бажано і краще підібрати термін політика за право номінальної вартості. Люди разом зберегти свої центи за перші пару років вся політика життя тільки до гранично знаходять, що вони більше не можуть дозволити собі оплатити рахунок. У перші роки, вони не будуть навіть перерву в плані того, що вони отримали в якості прибутку на премію. Surrender значення не будуть прирівнювати премій з політики приблизно від 12 до 15 років. Пересування за правильну політику великий головоломки. Цілі життя політика досить заплутаною і часто продаються на основі красивих прикладів для того, скільки компанія має намір платити дивіденди протягом терміну дії поліса. Ці приклади є лише грубу оцінку, а деякі компанії стають все більш агресивними, ніж інші.

Хороший страховий агент може допомогти нам проаналізувати внутрішню норму прибутковості, тобто вихід на політику після всіх зборів і платежів віднімаються який є компромісом. Більшість страхових плани йдуть з поверненням з-преміум політики, з нагоди втрати годувальника, що підлягають виплаті, якщо ви минуться.

Якщо жити минулим, скажімо, 30-річний термін, зацікавлена ​​особа отримує все рупії гроші назад протягом рупії. Таким чином, у разі нещасного відбувається, будь то смерть покриті або пережити політики на доступні гроші розділилися.