вибрати правильний страхування життя, щоб захистити вашу нову сім’ю

Відповідальність за виховання нове життя в світ часто змушує нас взяти довгий твердий погляд на наше фінансове становище і розмірковувати, наскільки добре наша сім’я або інших утриманців впорається з фінансовою стороною життя, якщо ваш дохід був втрачений з деяких причин.

Якщо ви помрете передчасно, став інвалідом або тяжкохворим, буде втрата доходу бути фінансово, так і емоційно руйнівним? Хоча це і неприємно, щоб розглянути, що вони істини, які доведеться вирішувати і немає кращого часу, щоб почати заробляти фінансових планів для таких випадковостей, ніж з народженням першої дитини.

навіщо вам страхування життя?

Життя кришкою призначена для забезпечення фінансового захисту для вашої родини, якщо ви повинні вмерти чи, з деякими політиками, для вас теж, якщо вам поставили діагноз невиліковної хвороби. Ви можете також включити додаткову кришку, щоб виплатити на користь суму, якщо youe з діагнозом критичних захворювань, які охоплюються політикою. Останнє, що ваша родина буде потрібно турбуватися, якщо гірше станеться, чи є вони чи не може дозволити собі залишатися в сімейному будинку, не кажучи вже зберегти свою поточну способу життя. Сума одноразової виплати не заповнює за смерть заповітну батька, але це означає, що ваші діти не доведеться йти без необхідності.

отримати доступне страхування життя, коли ти молодий

Пошук доступного страхування життя може бути проблематичним для молодої сім’ї – це час, коли гроші часто туго. Тим не менш, це також найкращий час для покупки страхування життя. Коли ви молоді і здорові, премій коштують недорого, і це найкращий час, щоб скористатися тим, що страхових внесків буде тільки збільшуватися з віком. Що ще гірше, якщо ви розробляєте захворювання в більш пізньому віці, в кінцевому підсумку можна з польоті страхових внесків, або навіть бути просто не страховий. Ви ніколи не знаєте, що може статися завтра, або наступного року, або через десять років, і страхування життя все про захист Вас і Вашої родини від усього, що ставить перед вами життя.

Отримання хороших захист життя важлива, навіть якщо один з подружжя не отримував дохід. Повний робочий день батьків коштує майже £ 25 000 на рік у плані роботи, яку вони роблять в будинку, і це багато грошей, які повинні бути знайдені, що батько раптом не в змозі піклуватися про дітей. Виховання дітей коштує дорого, і це правда, навіть якщо вам не потрібно використовувати вдома-зберігача або опікуна, і страхування життя може забезпечити фінансові кошти, щоб отримати таку допомогу, коли це необхідно.

інші важливі фактори, щоб розглянути

Надання Вашій родині всього найкращого засоби захисту ретельного розгляду всіх доступних варіантів кришки. Вибір між спільну політику для вас і вашого чоловіка, або два окремі політики, безумовно, менш дорогий варіант, але в довгостроковій перспективі вона може опинитися в невигідному становищі, як політика припиняється після одного претензія, залишаючи інші незахищені партнером , і якщо вони за сорок або зі слабким здоров’ям, отримуючи нове покриття виявиться дорогим.