вибрати неправильний медичного страхування … і це може коштувати вам тисячі …

Copyright 2006 Ліза IP

НЕ бути захопленим знають

Чи знаєте ви, як отримати поліс медичного страхування вам потрібно, щоб покрити ваші потреби охорони здоров’я без зайвих витрат?

Створення поганий вибір, як ви виберете ваше здоров’я страховий поліс може мати катастрофічні наслідки, як для вашого гаманця і для вашого здоров’я. Якщо ви один з тисячі жителів Мічигану, які потребують медичне страхування або необхідно підтримувати безперервне покриття, переконайтеся, що ви отримаєте необхідну інформацію, щоб уникнути неприємностей.

Якісну охорону здоров’я варіюється. Щоб гарантувати, що Ви отримуєте якісну медичну допомогу всіх областях учасники повинні ретельно оцінюватися. До таких областей належать лікарі, лікарні, медичні групи і планів медичного страхування. Вид медичного страхування план у вас є може і не впливати на якість обслуговування, яке ви отримуєте.

Наприклад, ваш лікар може запропонувати певні тести для діагностики вашого стану. Ваша страховка може не покрити тестів, або може визначити, що вони не думають, що це необхідно. Медичні тести можуть бути досить дорогим … переконатися, що у вас є покриття вам потрібно. Робити ваші дослідження, перш ніж зробити остаточний вибір, на якому поліс медичного страхування ви отримуєте кращий спосіб уникнути проблем у майбутньому.

пастки, щоб уникнути, як ви виберіть медичного страхування

Пастка № 1. Не отримують достатньо інформації. Багато людей в пошуках медичного страхування не поінформовані. Вони не знають точно, який тип покриття, вони повинні … вони просто знають, що потрібно медичне страхування. Не всі поліси страхування здоров’я і те ж.

Сума покриття, доплати сум, рівні охоплення, і як претензії розглядаються предмети, які можуть сильно відрізнятися. Ці предмети можуть бути великі витрати, якщо ви виберете неправильний план для ваших потреб. Витрати можуть бути більше, ніж просто гроші. Час і якість вашого охорони здоров’я можуть також страждати.

Це може бути особливо актуально, якщо у вас є хронічні проблеми зі здоров’ям і вимагає регулярних візитів до фахівців. Не думайте, що тільки тому, що ваше здоров’я страховий агент показує вам, що політика це, що вам потрібно.

Здоров’я сьогоднішніх послуги догляду охоплюють більше областей, ніж будь-коли раніше. Деякі поліси страхування здоров’я покривають більшість, деякі ні. Витратьте час, щоб відповідати вашим потребам, щоб політика, яка забезпечує покриття в області, які є важливими для вас.

Всі поліси страхування здоров’я є розділи, що визначають Що розглядається в кожній галузі охорони здоров’я. Ви хочете, щоб переконатися, що ви розглядаєте таких областях, як медичний огляд, медичний огляд, догляд фахівців, екстреної допомоги рецепт покриття, стоматологічні, Vision Care, планування сім’ї, хіропрактика, госпіталізації і альтернативні покриття медичних послуг.

Пастка № 2. Ніяке порівняння. Так само, як ви в магазині кращі ціни і якості на продукти, як автомобілі, одяг, продукти харчування та інші щомісячні витрати, ви повинні зробити те ж саме при виборі вашого здоров’я страхового поліса. Загальні пункти для порівняння рівнів охоплення і доплат для відвідування лікаря, рецепт ліки, перебування в лікарні, і в надзвичайних ситуаціях здоров’я. Інші питання для обговорення залежатиме від поточного стану здоров’я та віку.

Наприклад, якщо вагітності або планування сім’ї у вашому майбутньому, ви хочете порівняти політику переконатися, що ви отримаєте краще висвітлення в тих областях, для вашої щомісячної премії. Якщо ви старше і наближається до пенсійного віку, ці елементи не будуть мати важливе значення. Робіть все можливе, щоб уникнути покриття ви ніколи не будете використовувати.

Пастка № 3. Місячний бюджет в порівнянні з охопленням. Багато людей жертвують належного страхового покриття за рахунок видатків. Це правда, що більшість з нас мають виділити в бюджеті наших щомісячних витрат. Медичне страхування може бути велика частина цього бюджету. Ідея, що деякі покриття краще, ніж нічого так, але, роблячи покупки і відкрито говорити з вашим страховим агентом здоров’я, ви зможете знайти кращий політики для вашого бюджету і ваших медичних потреб.

Перед тим, як почати пошук, це гарна ідея, щоб перерахувати будь-які питання або проблеми, які Ви маєте щодо медичного страхування. Чи є ви покупки в Інтернеті або виключений, переконайтеся, що Ви отримаєте більше інформації і цитатами з ліцензованих страхових агентів. . Продовжуйте ставити питання, поки ви не впевнені у тому, хороше рішення.

Отримати інформацію від трьох або чотирьох з медичного страхування. Порівняйте витрати, вигоди, якщо, і легкість подачі претензій.

Пастка № 4. Не будучи готовим. Як тільки ви звузили ваших варіантів політики аж до одного або двох політик, це дуже важливо зрозуміти, як ваші охоплення політики реалізується. Ви повинні переконатися, що ви точно знаєте, що від вас вимагається в певних медичних ситуаціях. Ситуаціях, як: Чи потрібно мені направлення до медичних фахівців? Чи повинен я отримати дозвіл на конкретних лабораторних тестів до випробування проводяться? Які кроки мені потрібно зробити, якщо невідкладна допомога потрібна?

Це одна пастка може сильно вплинути на вашу з кишенькових витрат на охорону здоров’я. Переконайтеся, що ви розумієте те, що вам потрібно зробити в такій ситуації до їх виникнення.

Беручи час, щоб уникнути цих помилок ви можете бути впевнені у вашому виборі Здоров’я вибору страхування. Ви також можете розслабитися і знати, що ви будете готові, коли ви повинні використовувати свою медичну страховку. Захисту здоров’я та благополуччя вам і вашим близьким …. не поспішайте, зараз … поки не стало надто пізно.