вибрати кращий Медігеп план і отримати максимальну вигоду

Medicare доповненню планів, оскільки вони зазвичай відомі як Медігеп плани додаткове страхування планує Original Medicare. Проте, слід завжди мати на увазі, що основна функція Medicare доповненню планів є прикрити прогалини, залишені Original Medicare і фактичне медичних витрат, що підлягають оплаті. Як відомо всім Medicare доповненню планів спочатку були стандартизовані в 1992 році і з тих пір є дванадцять Medigap планує бути продана і знаходиться у веденні приватних страхових компаній.

Проте кожен з цих планів мають свій власний набір переваг відрізняється від інших, хоча всі вони взаємопов’язані один з одним в тій або іншій. Тим не менш, правила і політику щодо планів Медігеп страхування строго відстежується і контролюється федеральними органами законів і законів штатів, хоча плани отримати на ринку різні приватні медичні страхові компанії і несуть відповідальність надати саме ті ж переваги і охоплення як згадано правилами стандартизації під певним планом. У разі плану Medicare перевагу, план являє собою специфічний охоплення, який схожий на Medicare частини А і В, але для іншої частини плану відрізнялися широко. Але слід завжди мати на увазі, що Medicare доповненню планів тільки додаткове страхування планує Original Medicare. І той факт, що ці Medigap плани не можуть бути використані з будь-яким іншим медичного страхування, крім медичної оригіналу. Крім того, слід також мати на увазі, що якщо хтось вже володіють Медігеп плани і переключається на будь-який інший план, він більше не буде мати можливість використовувати переваги цих планів, якщо він не перемикається на Medicare оригіналу.

Існує ще одна перевага Медігеп плани з приводу планів Medicare Advantage. Справа в тому, що як і у випадку з Medicare Advantage плани конкретних мережа лікарів і лікарів беруть участь у якості уповноважених медичних працівників, тоді як у Медігеп страхових планів мережі набагато більше, і це забезпечує кращий охоплення і доступ для Medigap бенефіціарів.

Тим не менш, в даному контексті день варто відзначити, що до тих пір, з 1992 року, коли Медігеп плани спочатку були стандартизовані мало дванадцять Medicare доповненню планів доступні для бенефіціарів позначені через L. Але після липня 2010 деякі нові зміни робляться в стандартні Medicare доповненню планів. Згідно з останніми змінами чотири з існуючих планів були зняті і на місці цих двох нових планів впроваджуються. Вважається, що ці два нових планів збираємося надати набагато цікавіше, вигоди для бенефіціарів Medigap використання та розподілу витрат франшиз цих планів пропонує кращу допомогу для Medigap бенефіціарів.

І з новими змінами він став набагато легше і корисним, щоб отримати максимальну віддачу від планів Medicare і, таким чином, щоб погасити витрати на охорону здоров’я. Тим не менш, правильний вибір планів Medicare також є дуже важливим фактором. У зв’язку з цим шукає допомоги професійного консультанта є найбільш потенційним допомогу можна отримати.