вибрати авторитетних компанія ремонту кредиту

Ніхто не буде жертвою, якщо вони не дозволяють собі бути тим.
В даний час, це дійсно важко визначити, чи є той, який говорить з вами зараз заслуговує довіри чи ні. Ви можете не знати, але іноді той, який ви довіряєте буде той, хто буде вас в оману. Якщо це так, то це означає, що існує набагато більше імовірність того, що ті люди, яких ви навряд знаєте, може робити погані речі до вас. Вони тільки й чекають відповідного моменту, що ви будете мати потребу в чомусь, і вони будуть пропонувати допомогу, не знаючи, що це їх спосіб зловити вас.
Така ж ситуація стосується тих, хто потребує виправлення щось у їхній кредитний звіт. Якщо це було довгий час, так як ви дивилися на ваш кредитний звіт, ви можете бути здивовані, щоб знайти помилки, помилки, або навіть чорна мітка або два. Але не турбуйтеся, тому що є кредитні ремонтні компанії, які можуть допомогти вам виправити ті помилки і стерти ці чорні мітки. Однак, це є обов’язковою, що ви не пропустіть ті шахраїв там і вибрати авторитетних компаній ремонту кредиту.
Ось деякі моменти, які ви повинні пам’ятати, коли ви шукаєте компанію, яка може виправити ці помилки в вашої кредитної доповіді.

Авансовий платіж є червоний прапор
Остерігайтеся компанії кредит ремонт, що хоче, щоб ви передати винагороду або оплату, перш ніж вони зустрінуться з вами. Достовірний компанії легко розпізнати. Вони спочатку поговорити з тобою, оцінити ваш кредитний звіт і обговорити поточну ситуацію, перш ніж просити для будь-якого з видів платежів за свої послуги. Нічого не платять авансом, тому що це знак або попередження, що ця компанія, ймовірно, рахувати свої гроші і втекти. І незалежно від того, який тип звинувачення ви можете понести, переконайтеся, що вони не є надмірними. Якщо кредит ремонт компанія стверджує, ваша справа буде коштувати тисячі доларів, шукайте іншу. Це не буде коштувати так багато, якщо ви хочете, щоб виправити вашу кредитну історію.

Файл сегрегації є афера
Є компанії, які скажуть вам, що вони можуть зробити річ, як по “заново винаходити” себе з новою номер соціального страхування так, щоб витерти вашої кредитної шиферу. Але це, безумовно, невірне уявлення. У більшості випадків те, що вони планують зробити, це отримати вам новий кредитний звіт, застосовуючи для ідентифікації номер співробітника (EIN) – використовується підприємствами – який нагадує номер соціального страхування, і Ви сказали, щоб використовувати його в якості такого . Але ця практика, відома як “файл сегрегації”, це афера, і це також незаконно! Уникайте будь-яких кредит ремонт компанія, яка пропонує цю практику.

Шукайте компанію, яка може розповісти вам, як допомогти собі.
Гарна компанія Кредит Ремонт скажу вам, що ви можете зробити самі, наприклад, писати листи кредиторам і контактування кредитних бюро звітності про помилки. Ця послуга з них є безкоштовним. Уникайте будь-яких кредит ремонт компанії, яке заохочує вас робити нічого незаконного або неетичного – такі як суперечка законним обов’язком чи гонорар на ваш кредитний звіт.
Переконайтеся, що ви перевірити за Better Business Bureau перед підписанням з будь-якої кредитної компанії. Таким чином, ви зможете уникнути шахрайства і грабежу художників. Better Business Bureau є записи будь-яких офіційних скарг щодо тих компаній, які практикують такі випадки шахрайства.
Знайте і остерігайтеся тих шахраїв там. Допоможи собі сам.