вибратися з боргів, практикуючи ощадливість – заощадити на будинки та авто страхування

Якщо у вас є будинок, ви повинні платити страхування житла і якщо у вас є автомобіль, ви повинні платити автострахування. У більшості держав, воно є обов’язковим для Вас, щоб носити мінімальна кількість страхових полісів для обох цих активів. Якщо ваша боргове навантаження здається нездоланним і ви працюєте над планом вибратися з боргів, важливо для вас, щоб збільшити свій дохід і практики ощадливість, так що ви також можете заощадити пристойну суму грошей і зробити додаткові платежі до високої Швидкість борги. У цій серії, ви також повинні бути дуже обережні при підписці на будинок або авто страхування. Ось короткий виклад на те, як заощадити на страхуванні.

біля магазину

Чи йде мова про отримання нової політики або продовженні існуючої політики, він завжди платить, щоб придивитися навколо небагато. Проведіть ретельну порівняння-торговельні, запросивши безкоштовну цитати з різних компаній. Порівняйте ці цитати і підписати контракт з одним, який пропонує вам низькі ціни.

ви можете отримати кращі ціни, піднімаючи франшиз

Якщо ви не пред’являти претензії дуже часто, піднімаючи франшиз може бути гарною ідеєю, оскільки вона може допомогти вам отримати страхові поліси за набагато кращими цінами. Наприклад, ви можете легко зберегти не менше 25% на страхування за рахунок підвищення вашої франшизи до $ 1000. Ця стратегія може тим самим значно зменшити ваші щомісячні платежі премії. Оскільки мова йде про стадії, коли вашу увагу в основному на процес, щоб отримати з боргів, це безперечно варто економити на страхуванні, піднімаючи франшиз.

Пакет послуг також може заощадити великі гроші

Ви також можете зберегти великі гроші, віддавши пакет послуг. Постарайтеся отримати як вдома, а також авто страхові поліси від тієї ж компанії. Таким чином, ви можете претендувати на деякі конкретні знижки. Я зробив це кілька років тому, і я був здивований, побачивши, що мій сумарний обсяг премій впав приблизно на 18%. Так що, думаю про це.

встановлення обладнання для забезпечення безпеки

Ви можете претендувати на додаткову знижку на встановлення обладнання для забезпечення безпеки у вашому домі, а також транспортних засобів. Встановлення систем безпеки, протиугінні системи, детектори диму, і засувів не буде коштувати вам багато, але після установки, вони можуть істотно знизити Ваші щомісячні премії.

не перемикаючись на інший страховик щороку

Було виявлено, що якщо ви будете продовжувати з конкретним страховиком протягом більше трьох років, вони пропонують Вам спеціальну знижку. Торік моя страховик скоротив мою премії на 5%. Тому, якщо ви щасливі з умовами та ставки, пропоновані вашим страховиком, вам краще продовжувати з ними.

Для того щоб оцінити вищевказані пункти, все що вам потрібно зробити, це зробити кілька телефонних дзвінків або відвідайте кілька веб-сайтів. Ви тільки повинні провести годину або близько того, і ви можете легко обрізати ваші витрати на страхування, принаймні 10%. Навіть якщо ви збережете всього $ 25 на місяць, ви насправді економити колосальні $ 300 на рік, що теж, всього лише за годину роботи. Ви можете використовувати цю суму до погашення боргу і таким чином можуть прискорити процес, щоб вибратися з боргів. Завтра ми побачимо, як заощадити на житло.