виборі страхової агент

Правильний вибір страхової агент є одним з найбільш важливих кроків у купівлі страховки.

Кого ви маєте справу з для ваших потреб страхування є дуже важливим. Для багатьох людей, агент когось вони будуть працювати з протягом багатьох років. Це також перший чоловік, якого Ви, як правило, звертатися у разі претензії.

Тому дуже важливо, щоб ви відчували себе комфортно з агентом і впевнені, що вони знають, що вони роблять, і заслуговує довіри.

задавати питання … багато з них:

Хороший агент не буде мати проблеми, відповідаючи на будь-які Ваші питання і хорошим повинен бути в змозі були сенсі ви можете не вистачає досвіду і нададуть інформацію для прийняття більш обгрунтованих рішень. Якщо агент підніжки питання або стає роздратованою зі своїми питаннями, падіння їх негайно і шукати в іншому місці – пам’ятайте, страхування будь-якого роду про захист вас, вашої родини і ваших активів, якщо агент не може взяти час, щоб переконатися, що ви застраховані , розумію ваше покриття і задоволені угоди, вони не повинні працювати для вас – період.

біля магазину:

Так само, як з будь-який інший вид послуг, біля магазину. Найкраще місце, щоб почати з друзями, родичами та діловими партнерами, особливо ті, які повинні були мати справу з претензією на їх політику. Якщо вони щасливі з конкретним агентом і страхової компанії, швидше за все, ви будете занадто. Витратьте час і знайти агента і компанія, яка відчуває себе добре і, якщо можливо, приходить рекомендується. Пам’ятайте, що ваші стосунки з хорошим агентом, швидше за все, триватиме довго, і він платить, щоб почати цей на правій нозі.

Преміум витрати відіграють важливу роль:

Але, не так важливо, як репутація компанії і як вони поводяться з клієнтом претензій. Це легко мати справу з кількома проблемами тепер, коли у вас все під контролем, але у випадку серйозною заявкою страхування (наприклад, пожежі), ви збираєтеся бути дуже засмучений, і ви хочете, щоб переконатися, страхова компанія на вашому боці і не зробити ситуацію ще гірше. Знову ж, з уст в уста, посилання дуже важливі. Порівняйте ціни проти відомих послуг – якщо компанія з відмінною репутацією знаходиться всього в 10% до 15% на місяць більше, може бути, варто кожного пенні.

читати дрібний шрифт:

Незалежно від того, наскільки добре ви відчуваєте ваш агент, пам’ятайте, що врешті-решт, вони працюють для страхових компаній, які вони представляють. Звичайно, вони хочуть, щоб тримати вас щасливими і переконайтеся, що ваш захищена, ви справу повторення і вони заробляють комісій. Але, це не їх майбутнє і благополуччя під загрозою лиха повинні вдарити або настала смерть.

Так що, як і в будь-який інший правовий договір, читати дрібний шрифт (насправді читати все) і переконайтеся, що ви розумієте, пропонованої політики. Все, що ви не впевнені, запитайте, і очікують доброзичливий і ввічливий відповідь.

Зрештою, ви вступаєте в угоду, яка може тривати 30 і більше років (у разі дому та страхування життя) і агент сидить напроти вас будуть користуватися комісій – Не засмучуйтеся, про використання їх час прямо зараз , ви будете платити за це!