виборі постачальника медичного страхування

Близько 50 років тому, медичне страхування почав бути привабливим стимулом, пропоновані роботодавцями, щоб залучити й утримати хороших співробітників. У цілому, плани групи мали тенденцію бути недорогими для роботодавців, з працівниками сприяє невелику суму грошей або взагалі забезпечити медичну страховку для себе і своїх сімей.

Це було більш дорого для людей, щоб заплатити за межі не-групових політик, але освітлення було досить доступним. Тоді медичні витрати почали зростати, люди стали жити довше і медичної професії став майстерним в лікуванні різних захворювань та збереження і продовження життя людей з важкими травмами і загрозливих для життя захворювань. Медичне обслуговування та страхування ціни почали рости набагато швидше, ніж річні доходи і премії став вирулювати як роботодавців, які платили левову частку премій, а для працівників, яким підприємства часто передається витрат за рахунок великих франшиз, більше на кишенькові витрати і більш високі страхові внески.

Згідно з нещодавньою доповіддю MSNBC News Service, 41 відсотків американців, чий дохід коливається від помірної до середньої не було медичної страховки, принаймні, частина 2005 року. У 2001 році ця цифра була значно нижче-28 відсотків. Крім того, більше 50 відсотків незастрахованих американців в 2005 році було важко оплатити свої медичні рахунки. Інша тривожна статистика-28 відсотків американців у 2005 році не було медичної страховки, у той час як 24 відсотків не було ні в 2001 році.

Отже, що робити людині, якщо вони не мають медичної страховки або якщо у них є вибір між дешевим плану знижку, яка не покриває основні витрати і доступний план, який може коштувати трохи більше, але і забезпечує набагато краще покриття? За даними Центрів США по контролю і профілактиці захворювань, більшість людей, які не охоплені важливі для скринінгових тестів, таких як мамографія, скринінг раку товстої кишки або тест на ПСА, не зазнає ці іспити. Крім того, близько 60 відсотків людей, які не мають медичної страховки пропустив лікування або не купити ліки, необхідні для хронічного захворювання.

Всі ці цифри вказують на одне: людей, які не мають медичної страховки для основних послуг найчастіше не в змозі платити за ці послуги, що піддає їх високому ризику розвитку нових або загострення існуючих захворювань.

Що ви шукаєте в план медичного страхування, особливо коли ціна питання? Важливо, що ви отримаєте краще висвітлення ви можете собі дозволити. Економія на премії можна заощадити гроші авансом, але результат може виявитися економний в дрібницях і марнотратний у великому. Іноді люди не можуть дозволити собі охоплення і іноді вони вірити, тому що вони здорові, що вони просто не потрібні. Тим не менш, здорові люди хворіють або залучені в серйозні аварії весь час. Ви ніколи не знаєте, коли вам потрібно охоплення.

Деякі люди вибирають «катастрофічною» страхування, яке зазвичай охоплює тільки основні медичні та лікарняні витрати вище певного франшизи. Під такий план, застрахований платить за звичайних відвідувань лікаря і ліки за рецептами. З цим типом плану, ви будете платити невелику щомісячну премію, але також буде мати високу франшизу і обмежений охоплення. Франшизи починаються від $ 500 на рік, але може бути значно більше. Якщо ви купуєте недорогий поліс з франшизою $ 10 000, і ви пройти операцію, яка коштує $ 8000, ви повинні заплатити, що $ 8000. Якщо ваша операція коштує $ 12 000, ви зобов’язані $ 10000.

Одна страхова компанія пропонує план, який коштує $ 29 на місяць за 21-річний, Номери для некурців жінки. Там у щорічні $ 250 франшизи і $ 2500 в зі своєї кишені витрати, які страхувальник повинен виплатити до політики ногами дюйма лікарні, хірургічного та рентгенівського витрати покриваються, а й інші витрати, такі як візити до лікаря, відпускаються за рецептом ліків, охорони материнства і психіатричну допомогу не включені. Там в житті максимум $ 1000000.

Це, звичайно, зі знижкою, якщо ви не плануєте йти до лікаря дуже часто. Щоб зареєструватися на план, який буде охоплювати відвідування лікаря, рецепти, материнства витрати і більше може легко коштувати $ 400 на місяць-стрибок $ 371 кожні 30 днів на загальну суму в $ 4800 на рік!

Група планів медичного страхування, яке зазвичай можна записатися на через свого роботодавця, профспілки або гільдії, є кращим придбанням. Індивідуальні плани, особливо ті, які пропонують всеосяжний охоплення, може мати вкрай негативні наслідки для гаманців багатьох людей. При купівлі медичного страхування, важливо, щоб навколо магазину. Ваш вибір, який тип плану, який ви купуєте буде визначатися тим, що ви можете собі дозволити, і що вам потрібно, наскільки страхові стурбований. Там немає правильного чи неправильного вибору, коли мова йде про здоров’я страхування, але принаймні ви повинні мати катастрофічні страхування.

Є три основних типи планів-Плата за послуги, організації з підтримки здоров’я (ОПЗ) і привілейовані постачальників організацій (ППО). Плата за послугу плани пропонують самий вибір щодо лікарів і лікарень, але вони часто пов’язані зовсім небагато документів і є найдорожчими. Якщо ви готові відмовитися від деяких або багато вибору, що не менше паперової роботи і заощадити гроші на премії, то або HMO або PPO для вас.

ОПЗ пропонує найменшу кількість вибору, включає доплати, має найменшу кількість документів і є найдешевшим з трьох видів страхування. РРО поєднує в собі елементи плати за обслуговування і ОПЗ. Ви будете мати більше вибору, ніж при роботі з ОПЗ, але менше, ніж при роботі з платних тарифного плану. Це має тенденцію бути більш дорогими, ніж ОПЗ, але дешевше, ніж плата за послугу. Всі три види страхування є деякі аспекти Managed Care-яка визначає, скільки охорони здоров’я можна використовувати-пов’язаних з ними, з плати за послуги, що має мінімальні обмеження і ОПЗ обмежується самої.

При купівлі медичного страхування задатися наступними питаннями-

* Скільки премії?
* Які послуги покриваються?
* Яка загальна франшизи і на кишенькові витрати на рік?
* Скільки коштують доплати?
* Яку максимальну користь життя?
* Скільки свободи у вас буде при виборі лікарів і лікарень?
* Які попередні процедури затвердження фахівців бачачи, проходить таку процедуру або приділяється тест?
* Що рецепта препарати покриваються і в якій мірі?
* Таке психічне здоров’я покриті і в якій мірі?
* Таке стоматологічний покриті і в якій мірі?

Як тільки ви почнете звузити вибір, ви можете подивитися більш уважно на конкретні плани, які, здається, щоб відповідати Вашим потребам і визначення, які пропонують вам краще співвідношення ціни і долар?

Америка має одну з кращих систем охорони здоров’я у світі і одним з найскладніших систем медичного страхування по всьому світу. Часто, вони, здається, бути не в ладах один з одним, не в змозі спілкуватися і працювати разом. Це може бути одним з найнеприємніших частин набіг нікому в світі фахівців у галузі охорони здоров’я, лікарень та медичних страхових компаній. Тільки з цієї причини, важливо, що ви уважно і вдумливо вибрати постачальника медичних пільг.