виборі пенсійного ануїтету як справедливість індексовані пенсії може допомогти

Капітал індексовані пенсії щодо нових продуктів на ринок і запропонувати найкраще з усього світу до інвестора. Ці пенсійні ануїтети збільшення вартості, коли ринок росте, але вони не втрачають гроші, якщо ринок падає. Замість цього, вони отримують фіксовану процентну ставку обіцяли в договорі. Хоча не всі акції індексовані ануїтети зв’язку з тим же типом індексу, багато хто використовує S & P 500 в якості еталону.

Існує ціна для інвестора платити, коли вони використовують цей тип пенсійного ануїтету. Так як компанія бере на себе всі ризики, вони також отримують деякі нагороду, коли ринок зростає. Часто контракти змінюватися в розмірі зростання ринку, що компанія дає власникові ануїтет. Це участь ануїтету темпах. Деякі компанії пропонують так високо, як дев’яносто відсотків зростання, а інші пропонують лише п’ятдесят відсотків.

Однак, якщо ви думаєте, що дев’яносто відсотків завжди найкраще справу, подумайте ще раз. Часто контракти з найнижчим відсотком участі на ринку компенсувати різницю, пропонуючи більш високу гарантовану відсоткову ставку. Якщо Ваш контракт розрахований в подовженому ринки вниз, тим нижче рівень участі насправді може сплачувати вищі за кількох років продукт, який використовується фіксована ставка для розрахунку повернення.

Якщо ви подивитеся на індексовані ануїтети побачити, якщо вони пропонують варіант щорічного скидання. Опція скидання особливо хороший в ринок вниз. Щороку, політика скидає суму в якості базового. У ринки, звичайно, компанія встане на кредити і ваш зріст щороку. У вниз році, компанія платить Вам гарантовану швидкість, однак, вони скинути базові, так що, коли ринок залп повернувся, ви пожинати плоди.

Деякі компанії використовують точка-точка контракту. Велику частину часу, компанія розраховує зростання з дня початку договору до дня, коли термін дії договору закінчується. У той час як це не так вигідно, як щорічна

Деякі з капіталу індексовані ануїтети є заглушка на відсотках суму, яку ви можете отримати в якості прибутку. Якщо політика має вісім відсотків, то кришку навіть якщо ринок переходить 22 відсотків, а інвестор має дев’яносто відсотків частки зростання, максимальної віддачі він отримує до цих пір тільки вісім відсотків.

Більшість людей використовують капіталу індексовані пенсії як відкладений контракт, але ви можете використовувати справедливості індексовані ануїтету як негайний ануїтет також. Різниця між ними полягає в той час, коли ви берете оплату. З відстрочкою контракт, ви очікуєте виплати пізніше, або взагалі не в деяких випадках і кошти йдуть на користь бенефіціара. У негайний ануїтет, ви починаєте потік доходу прямо зараз. Негайний ануїтет відмінно підходить для когось, що хоче платежів за все життя, незалежно від того, як довго вони вижити.

Капітал індексовані пенсії гарні для тих, хто хоче йти в ногу з інфляцією, але все ще вимагає безпека. Переконайтеся, що ви перевірити не тільки, яким чином компанія розраховує повернення, але і як часто вони це роблять, для того, щоб отримати кращі політики.