виборі лікаря з медичного страхування

При виборі кращого лікаря може бути одним з найбільш важливих рішень здоров’я. Це той, який ви повинні позитивно, інформованих і зміст рішень, тому що ваш доктор буде активом ключ до вашого здоров’я в його або її руками. Якщо у вас є ОПЗ, який диктує, якою пул лікарів ви можете віддати перевагу з, або якщо ви когось, що не мають медичного страхування торгових навколо, щоб знайти кращого лікаря, щоб відповідати вашому житті і фінансовому плані, що є так багато, щоб розібратися. Чоловік чи жінка? Яке ж було їх освіта подобається? Яка їх спеціальність? Таким чином, мається на увазі наступне служити прямим, щоб допомогти вам вибрати лікаря, який залишить вас відчуття розслабленої достатньо, щоб подрімати на столі іспиту.

Лікар Контрольний список: що Ви шукаєте?

Тепер починається фактична біганиною: з’ясування того, що ви шукаєте в лікаря. Якщо ви жінка, думай, як ви ставитеся з зовнішньої OBGYN. Якщо це робить вас незручно, шукати з жінок лікарем. Якщо ви сподіваєтеся, щоб завагітніти протягом деякого часу в найближчим часом, але не хочете, щоб перейти лікарі Коли ваша дитина виросте, вважають лікаря сімейної медицини, а також акушерстві. Нижче гарним набором питання, щоб запитати, коли ви готові, щоб почати розмовляти з лікарями та інтерв’ю

* Є доктором готові ставитися до всіх членів вашої родини?
* Є доктором поширюється на страховий план? Якщо ви не маєте страхової план, що б ваші витрати бути?
* Лі лікар дати допомогу під час вагітності і вони виконують поставки?
* Лі лікар мають особливі привілеї персоналу в місцевій лікарні?
* Як обнадійливим є доктор медицини профілактична міра, як і регулярні огляди, регулярні щеплення і подальше тестування?
* Лі лікар мають зручні години роботи для вас і ваших родин графік?
* Які заходи Лі лікар є, коли вони недоступні?
* Де доктор сертифікацію?

оглядового сцену

Тепер, коли ви вказали вниз список докторантів і знаю, що ви хотіли б дізнатися про них, називають своїх офісів і попросити, якщо можна створити відвідування та інтерв’ю. Деякі лікарі не можуть пристосуватися до цього, деякі з них, і якщо у вас є медична страховка, деякі можуть звинуватити деякий тип спільної оплату за час лікаря.

Якщо ви не можете зустрітися з лікарем, особисто запитати, якщо ви все одно можете прийти і перевірити об’єкт. Це чисто? Добре організовано? Чи є штаби товариський і корисним? Тільки за допомогою ваших почуттів для оцінки робочих місць лікарів можу сказати вам про те, що набір типів лікаря вони можуть бути.

Після того як ви себе з обладнаний всю інформацію, Ви можете, взяти час у прийнятті вашого рішення. Якщо ви не гостро потребують медичної допомоги, реально дивитися через всі ваші зауваження та дослідження. Якщо у вас є, щоб зустрітися з лікарем, майте на увазі, як ви відчували, взаємодіючи з ними, якщо вони змусили вас відчувати себе в своїй тарілці. Ви хочете бути впевнені у своєму лікареві, тому віра своїм інстинктам і йти з лікарем ви відчуваєте, дасть вам і вашій родині кращу можливу турботу.